آغاز فراخوان دومین جشنواره «نقد صنعت بانکداری – با محوریت بانک اقتصادنوین»

پس از برگزاری موفق نخستین جشنواره تخصصی رسانه‌ای «نقد صنعت بانکداری - با محوریت بانک اقتصادنوین» این بانک دومین جشنواره را برگزار می‌کند.

عصر بانک؛ به گزارش روابط‌عمومی بانک اقتصادنوین، نخستین بانک خصوصی کشور با برگزاری این جشنواره در سال گذشته صنعت بانکداری و به‌ویژه خود را در معرض نقد منصفانه و حرفه‌ای صاحب‌نظران و خبرنگاران قرار داد که آثار برگزیده آن جشنواره در روزهای پایانی سال گذشته با حضور دکتر سیف رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و جمعی از استادان و فعالان عرصه رسانه معرفی و پدیدآورندگان آثار مورد قدردانی قرار گرفتند. در پی استقبال فعالان عرصه رسانه از جشنواره اول، دومین جشنواره نقد صنعت بانکداری – با محوریت بانک اقتصادنوین از اول خرداد ماه سال جاری آغاز و تا پایان آبان ماه ادامه خواهد داشت. این جشنواره نیز در سه گروه رسانه‌ای شامل رسانه‌های مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادی و غیراقتصادی)، رسانه‌های مجازی (سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و وب‌سایت‌های تخصصی) و رسانه‌های دیداری و شنیداری (تلویزیون و رادیو) برگزار می‌شود و آثار منتشر شده در این گروه‌ها، حائز شرایط حضور در جشنواره خواهد بود ضمن اینکه در دومین جشنواره آثار طراحی و کاریکاتور مرتبط با موضوعات شش‌گانه نیز پذیرفته و داوری خواهد شد.

 

نقش نظام بانکی در توسعه اقتصادی کشور با تاکید بر بخش‌های تولیدی در چارچوب اقتصاد مقاومتی، نقش نظام بانکی در بازار سرمایه، نقش نظام بانکی در توسعه خدمات نوین و مشتری‌محوری در فضای رقابتی، نقش نظام بانکی در حوزه فرهنگی و ایفای مسوولیت‌های اجتماعی، بررسی آثار سیاست‌ها، قوانین و متغیرهای بیرونی بر عملکرد نظام بانکی و فضای کسب و کار، نقش نظام بانکی در عرصه بین‌الملل و توسعه ارتباطات بانکی و تسهیل جذب سرمایه‌گذاران خارجی 6 موضوع اصلی جشنواره دوم نقد صنعت بانکداری- با محوریت بانک اقتصادنوین است.در آثار ارسالی، مقالات و نقدهای مرتبط با بانک اقتصادنوین، در اولویت بررسی‌ها و انتخاب قرار خواهند گرفت. دریافت آثار جشنواره از اول خرداد ماه تا پایان آبان ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.