مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی بانک آینده به عنوان «مدیر ستاره روابط عمومی» انتخاب شد

محمود ترابیان مدیر امور روابط عمومی و اطلاع رسانی بانک آینده، به¬عنوان «مدیر ستاره روابط عمومی»، انتخاب و از ایشان تقدیر گردید.

عصر بانک؛ سومین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران هم¬زمان با «روز روابط عمومی و ارتباطات»، با هدف نکوداشت «روز روابط عمومی» و با موضوع «نقش روابط عمومی در دوره پساتحریم» و با تاکید بر نقش آفرینی هنر هشتم در حوزه های اقتصادی و سیاسی، دوشنبه مورخ 27 اردیبهشت ماه سال 1395، در مرکز همایش¬های کتابخانه ملی برگزار شد.

 

در این جشنواره که از ستارگان روابط عمومی ایران در بخش‌های ملی، استانی، مدیریتی و مدیریت ارشد تجلیل به عمل آمد و ستاره ارتباطی شهر تهران و ستاره ارتباطی دولت در سال 1394 نیز معرفی و تقدیر شدند، آقای دکتر محمود ترابیان مدیر امور روابط عمومی و اطلاع رسانی بانک آینده، به¬عنوان «مدیر ستاره روابط عمومی»، انتخاب و از ایشان نیز تقدیر گردید.

شایان ذکر است؛ رونمایی از «دایره¬المعارف روابط عمومی ایران» و برگزاری دو کارگاه آموزشی «روابط عمومی و توسعه اقتصادی» و «روابط عمومی و توسعه سیاسی» با حضور شخصیت¬های علمی، فرهنگی و سیاسی از دیگر برنامه¬های این جشنواره بود.

هم¬چنین، در این جشنواره ضمن قرائت بیانیه هیات موسس «خانه روابط عمومی ایران»، از تارگاه و نشان آن نیز رونمایی و اهداف این تشکل برای حاضران تشریح شد.

  مراسم قرعه کشی سومین جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک آینده برگزار شد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.