آسان پرداخت با کمپین “نه به دانلود غیر قانونی کتاب ” همراه شد

کمپین مردمی "نه به دانلود غیر قانونی کتاب " در نمایشگاه کتاب آغاز یک سری رویدادهای خوشایندو مفید را برای فعالان صنعت نشر رقم زد. نماد این کمپین دستبند های آبی رنگی است که نام کمپین روی آن به چشم می خورد .

عصر بانک؛ به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت، همه روزه در نمایشگاه کتاب طی مراسمی کمپین" نه به دانلود غیر قانونی کتاب " به عضو گری می پردازد و در بین حاضری قرعه کشی هایی با جوایز متعدد انجام می دهد. در میان برندگان روزهای گذشته افرادی هستند که از طریق اپلیکیشن آپ اقدام به خرید بن مجازی کتاب نموده بودند.

 

در حال حاضر که صنعت نشر به دلیل بی توجهی به موضوع کپی رایت (حقوق مولفین ) رو به افول گذاشته و نسخه پی دی اف بسیاری از کتابهای ناشران در اینترنت و شبکه های اجتماعی به وفور یافت می شود.

آپ و فیدیبو در کنار هم و در کنار ناشران و مولفان ،عضویت در این کمپین را به علاقه مندان کتاب پیشنهاد می دهند.

آپ (آسان پرداخت) به عنوان حامی کمپین نه به دانلود غیر قانونی کتاب برای دعوت از مردم برای پیوستن به این کمپین و حمایت از حقوق مولفان و ناشران و همچنین در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی با همکاری شرکت آفرینش کتاب فیروزان اولین گام را برای حمایت عملی از این کمپین برداشته است و اعتبار خرید کتاب های الکترونیکی را به عنوان هدیه برای بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب در نظر گرفته است.

در این کمپین فرهنگی علاقه مندان می توانند با نصب اپلیکیشن فیدیبو و وارد کردن کد دریافتی از آپ به صورت مستقیم به بیش از 7000 عنوان کتاب با موضوعات مختلف دست یابند. گفتنی است بیش از 80 درصد کتابهای الکترونیکی فیدیبو کمتر از 2000 تومان است .

همزمان با عضویت در این کمپین لینک دانلود اپلیکیشن آپ برای متقاضی ارسال می شود .همچنین می توان ابتدا اپلیکیشن آپ را نصب و سپس عضو کمپین شد. در هر دو حالت پس از نصب و فعال سازی اپلیکیشن آپ، کد اعتبار فیدیبو برای متقاضی پیامک می شود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.