تمهیدات بانک صادرات ایران در آستانه سال نو

بانک صادرات ایران در آستانه فرا رسیدن نوروز به منظور خدمات رسانی مطلوب تر به مشتریان، زمان فعالیت شعب خود در روزهای پایانی سال 94 را افزایش داد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در جهت رفاه حال هموطنان در سراسر کشور تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته و در این راستا نسبت به افزایش زمان فعالیت شعب و ارتقای کمی و کیفی خدمات قابل ارایه از طریق سامانه های الکترونیکی اقدام نموده است. بر این اساس بانک متبوع علاوه بر اعمال تغییرات در زمان فعالیت شعب که شرایط و زمان فعالیت آنها در جداول زیر آمده است با تعیین تعداد 750شعبه به عنوان شعب منتخب که لیست آنها در سایتwww.bsi.ir قابل دسترس استآمادگی دارد تا خدمات متنوع بانکی را در ایام پایانی سال1394 نیز در سریعترین زمان ممکن در اختیار هموطنان قرار دهد.

 

شایان ذکر است کلیه مشتریان این بانک می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات شعب با مرکز صدای سپهر 09602 تماس و یا به سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir مراجعه نمایند و برای انجام امور مالی خود از ابزارهای الکترونیکی همچون خودپردازها، دستگاه‌های پایانه فروش، همبانک (کد #719* )، همراه بانک، بانکداری اینترنتی و… این بانک نیز بهره ببرند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.