تعداد تراکنش های همراه بانک صادرات ایران در یک ماه اخیر چند درصد رشد داشته است؟

مجموع تعداد تراکنش های سامانه همراه بانک صادرات ایران در خلال دی ماه سالجاری نسبت به ماه قبل ٢٦درصد رشد را نشان می دهد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در پی استقبال گسترده استفاده کنندگان از خدمات نرم افزار همراه بانک، بانک صادرات ایران و به منظور افزایش رضایت مشتریان، همگام با پیشرفت های نوین نسبت به انتشار آخرین نسخه های اندرویدی نرم افزار همراه بانک و نیز نسخه ویژه سیستم عامل IOS اقدام نمود، که علاوه بر خدماتی از قبیل اطلاع از مانده حساب، انتقال وجه حسابهای سپهری، پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، خرید شارژ سیم کارتهای اعتباری تلفن همراه و …. خدمات جدیدی شامل: انتقال وجه بین بانکی، پرداخت اقساط تسهیلات بین بانکی از طریق سامانه پایا، دریافت مانده و گردش کارت بانکهای عضو شتاب، انتقال کارت به کارت داخلی، پرداخت اقساط تسهیلات خود و سایرین در بانک صادرات و… را به مشتریان ارایه می دهد. متقاضیان می توانند ضمن مراجعه به سایت این بانک به نشانی: www.bsi.ir به برنامه یاد شده دسترسی و اقدام به نصب آن بر روی گوشی تلفن همراه خود نمایند.

 

شایان ذکر است بانک صادرات ایران در جهت کاهش هزینه ها، سفرهای درون شهری و آلودگی هوا، افزایش ارزش افزوده برای مشتریان و هموطنان توسعه خدمات بانکی بر پایه اینترنت و تلفن همراه را در دستور کار قرار داده است.

گفتنی است خدمات نوین این بانک با استقبال گسترده هموطنان همراه بوده به گونه ای که مشتریان در خلال دی ماه ٩٤، در حدود ٦ میلیون تراکنش از طریق همراه بانک و بیش از ١٢ میلیون تراکنش اینترنتی را از طریق سامانه بانکداری اینترنتی انجام داده¬اند که نشانگر روند جهشی رویکرد مشتریان در استفاده از خدمات این سامانه می باشد​

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.