جشن عکاسان سینمای ایران با حمایت پات برگزار می شود

سومین جشن عکاسان سینمای ایران با حمایت پات برگزار می شود .شرکت کارت اعتباری ایران کیش علاوه بر حمایت از این جشن با ایجاد بستر جدید در نرم افزار پات مسابقه انتخاب بهترین عکس منتخب از دیدگاه مردم را برگزار می کند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی شرکت ایران کیش ، دراین جشنواره مردم و علاقمندان می توانند از طریق نصب نسخه جدید اپلیکیشن «پات» و انجام یک نظرسنجی، عکس خوب و عکاس خوب را از میان 12 عکس برگزیده که دراین نرم افزار وجود دارد ، انتخاب کنند. البته این امکان نیز وجود دارد که در این نظرسنجی، بازیگر محبوب مردم نیز انتخاب شود.

 

کیف پول الکترونیکی 100نفر از کسانی که از طریق پات به عکس برگزیده خود رای دهند، به اندازه صد هزارتومان شارژ می شود وآن ها می توانند از طریق این کیف پول الکترونیکی نرم افزار پات ، پرداخت های الکترونیکی خود را انجام دهند .

 

نرم افزار پات را هم اکنون می توانید از طریق سایت “بازار ” ، ” کندو ” و مایکت و یا با مراجعه به سایت شر کت کارت اعتباری ایران کیش دانلود کنید .

 

سومین جشن انجمن عکاسان سینمای ایران اواسط خرداد ماه برگزار و مانند دوره های قبل به بهترین آثار عکاسی در سینمای ایران و همچنین سینماگرانی که توجه ویژه به عکس و فیلم دارند ،جوایزی اهدا می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.