استقبال هموطنان رشد ٧٤ درصدی تعداد تراکنش های سامانه همبانک صادرات ایران را رقم زد

​استقبال گسترده هموطنان از خدمات متنوع و مطلوب سامانه همبانک صادرات ایران منجر به رشد٧٤ درصدی تعداد تراکنش های این سامانه طی فروردین ماه سال جاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، عملکرد سامانه همبانک صادرات ایران نشان دهنده انجام بیش از ١٣ میلیون تراکنش بوده که این میزان بیانگر رشد٧٤درصدی تعداد تراکنش های این سامانه در بازه زمانی یاد شده نسبت به مقطع مشابه در سال قبل می باشد.

 

در ادامه گزارش آمده است: این سامانه بدون نصب نرم افزار خاص برای تمامی مدل های گوشی قابل استفاده است و سهولت دسترسی برای کاربران را فراهم و امنیت، سرعت بالا و همچنین رایگان بودن از جمله مزیت های این سامانه است.

همچنین لازم به ذکر است با هدف کاهش هزینه ها و افزایش دسترسی مشتریان به خدمات نوین امکان پرداخت قبوض خاص شرکت ها و موسسات گوناگون نظیر بیمه سرمد، لیزینگ واسپاری سپهر وغیره با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت از طریق سرویس پرداخت قبوض در گزینه پرداخت در سامانه مزبور امکان پذیر شده است.

شایان توجه است؛ از طریق سامانه #٧١٩* می توان به راحتی انتقال وجه بین حسابهای سپهری متصل به یک کارت، پرداخت قبوض خدمات همگانی و خاص از طریق کارت، خرید شارژ سیم کارت اعتباری همراه اول و ایرانسل و پرداخت اقساط تسهیلات در بانک را انجام داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.