عرضه خدمات ارزی بانک اقتصاد نوین گسترش می‌یابد

رئیس هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین گفت: تسهیل و روان‌سازی ارائه خدمات ارزی زمینه رضایت‏مندی مشتریان این بخش را فراهم می‏کند.

عصر بانک؛به گزارش روابط‌عمومی بانک اقتصادنوین، سیامک دولتی در جمع همکاران مدیریت بین‏الملل، امور شعب و مسوولان ارزی شعب سراسر کشور این بانک با اشاره به لزوم دقت عمل در این بخش گفت: تعاملات بانکی بین‏المللی پیچیدگی‏های خاص خود را دارد که این پیچیدگی‏ها ایجاب می‏کند همکاران فعال در این بخش ضمن آگاهی از مقررات و قوانین داخلی و بین‏المللی بر بخشنامه‏ها و دستورالعمل‏های صادره از سوی نهادهای ذی‏صلاح از جمله بانک مرکزی جمهوی اسلامی ایران نیز اشراف کامل داشته باشند. وی اظهار کرد: پایبندی به قوانین لازمه فعالیت در نهادهای پولی و مالی ازجمله بانک‏ها است و با توجه به حساسیت‌های موجود در تعاملات بین‏المللی ضریب این حساسیت در حوزه ارز و بین‏الملل دوچندان است.

 

وی در ادامه سخنان خود به لزوم به‌روز بودن اطلاعات همکاران فعال در بخش بین‏الملل اشاره کرد و گفت: توجه به آموزش‏های ضمن خدمت امکان روزآمدی همکاران را در این بخش فراهم می‏کند. در ادامه این مراسم تورج کاکوند، مدیر امور بین‏الملل بانک اقتصادنوین نیز طی سخنانی با اشاره به لزوم سرعت بخشی در ارائه خدمات ارزی به مشتریان گفت: برنامه‏ریزی‏ها باید به گونه‏ای صورت پذیرد که خدمات ارزی مورد نیاز مشتریان در همه شعب بانک اقتصادنوین در سراسر کشور ارائه شود. وی با اشاره به اینکه یکی از دلایل عدم ارائه خدمات ارزی در تمام شعب کمبود نیروی متخصص در این حوزه است، ابراز امیدواری کرد که خدمات ارزی به زودی در تمام شعب بانک اقتصادنوین در سراسر کشور ارائه شود. محمد آخرتی، مدیر امور شعب بانک اقتصادنوین نیز در این نشست از آمادگی واحد ریالی برای همکاری با واحد بین‏الملل این بانک برای تامین نیروی انسانی حوزه بین‏الملل خبر داد. وی گفت: بانک اقتصادنوین پیش از این در حوزه ارزی و بین‏الملل عملکرد قابل‌قبولی داشته است که امیدواریم با برنامه‏ریزی‏های صورت گرفته شاهد توسعه کمی و کیفی این خدمات در تمامی شعب بانک اقتصادنوین در آینده نزدیک باشیم. در ادامه این مراسم همکاران مدیریت بین‏الملل و روسای دوایر شعب ارزی تهران و شهرستان‏ها به بیان دیدگاه‏ها و نظرات خود پیرامون موارد مرتبط با این حوزه پرداختند.

  افزایش ساعت کار شعب بانک اقتصادنوین در کلان‌شهرها
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.