چه کسی سکان بانک دی را به دست می‌گیرد؟

پس از 11 ماه فعالیت بانک دی توسط سرپرست و با توجه به چالش‌های این بانک و بی‌ثباتی مدیریتی، انتظار می‌رود فردی به عنوان مدیرعامل جدید این بانک تعیین شود که بتواند بر این چالش‌ها فائل آمده و ثبات را به این بانک بازگرداند.

عصر بانک؛به گزارش فارس، بعد از آنکه مدیرعامل بانک دی به دلایل ناگفته‌ای از بانک دی رفت، هیات مدیره بانک علی‌رضا عاطفی‌فر را به عنوان سرپرست این بانک تعیین کرد.

 

این تغییر و تحولات همراه با تحقیق و تفحص مجلس از این بانک بود و به نوعی بانک دی برای مدتی به دلیل ابهامات، تخلفات و سندسازی‌های متعدد مالی زیر ذره‌بین نظارت رفت.

 

از آن زمان تاکنون بانک دی با سرپرست مدیریت می‌شود و مدیرعاملی برای آن انتخاب نشده است. دوره مدیرعاملی در بانک دی نسبت به متوسط بانک‌های دیگر کشور کمتر است به طوری که بعد از تودیع محمود جمالی در یکم مردادماه سال 92 و معارفه محمود افضلی در همان روز، وی در هفتم آذر ماه همان سال از کار برکنار شد.

 

همان روز خبر انتصاب شفیع‌زاده به عنوان سرپرست این بانک منتشر شد. حدود یک ماه بعد شفیع زاده حکم مدیرعاملی بانک دی را دریافت کرد.

 

2 سال و نیم پس از این انتصاب، شفیع زاده نیز با حواشی بسیار بانک دی را ترک کرد و به جای وی سرپرست سکان مدیریت بانک دی را در دست گرفت.

 

به گزارش فارس، شنیده‌ها حاکی است اخیرا گزینه مدیرعاملی این بانک تقریبا مشخص شده و وی در حال طی کردن مراحل تایید صلاحیت در بانک مرکزی است.

 

اما برخی معتقدند در سوابق کاری وی تنها 7 ماه مدیرعاملی بانک گردشگری و حدود 2 سال عضویت در هیات مدیره بانک ملی را می‌توان یافت. به عبارت دیگر هم دوره عضویت در هیات مدیره بانک ملی تمدید نشده و هم دوره مدیرعاملی وی بسیار زودتر از موعد متوقف شده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.