پست‌بانک‌ایران نگاه ویژه‌ای به خدمت رسانی باجه‌های خدمات بانکی درسطح کشوردارد

دکتر صباغی عضو هیأت‌مدیره پست‌بانک ایران درجلسه شورای اداری مدیریت شعب استان قزوین گفت: نگاه جدی به باجه‌های نمایندگی خدمات بانکی فعال درسطح کشور به‌دلیل نقش بی‌بدیل آنها در خدمات‌رسانی به روستاها و مناطق محروم دارد.

عصر بانک؛به گزارش روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: صباغی در ادامه اظهارداشت: در سال گذشته مأموریت‌های بانک با موفقیت به انجام رسید و در فضای فعلی نیز باید با اهتمام جدی تکالیف خود را بعنوان بانک توسعه‌ای و تخصصی حوزه ICT درراستای حمایت از تولید و اشتغال به خوبی انجام دهیم.

 

وی افزایش دانش اعتباری کارکنان بانک، بهسازی تجهیزات، بررسی طرح‌های ارائه شده در راستای ارتقاء بیش از پیش بانک و خلق خدمات جدید را بسیار مهم برشمرد و بر تلاش مضاعف کارکنان تأکید نمود.

دکتر فرحی مدیرعامل این بانک نیز در ادامه ضمن اشاره به افزایش سرمایه بانک گفت: این مهم موجب ارتقاء جایگاه بانک و تقویت برنامه‌های عملیاتی و اقتصادی آن خواهد شد.

وی با اشاره به راه‌اندازی سامانه جدید بانک افزود: جهت‌گیری بانک به‌سمت درآمدزائی، افزایش تراکنش‌ها و ارائه خدمات بیشتر به مشتریان و هموطنان موجب شده است تا با راه‌اندازی این نرم‌افزار، خدمات گسترده‌ای را در بستر IT و با ضریب اطمینان بیشتر ارائه کنیم.

فرحی تحقق اهداف سپرده‌ای، جذب منابع ارزان‌قیمت و افزایش منابع بانک در راستای ارائه خدمات بیشتر را مهم ارزیابی نمود و عنوان کرد:‌ با توجه به ظرفیت‌های بالقوه موجود باید نسبت به تجهیز بانک به‌عنوان بانک توسعه‌ای و تخصصی حوزه ICT تلاش نموده و با تعامل هرچه بیشتر با صندوق توسعه ملی بیش از پیش به سودآوری برسیم.

مدیرعامل درپایان با اشاره به تصویب سیاست‌های اعتباری سال جدید و ابلاغ آن طی روزهای آینده گفت: تمرکز و هدف اصلی سیاست‌های اعتباری بانک بر بخش‌های اقتصادی است که در این راستا قطعاً با اختصاص اعتبار ویژه به طرح‌های تولیدی در اشتغالزائی کشور بیش از پیش اثرگذارتر خواهیم بود.

همچنین در این جلسه داود کریمی مدیرامور سازمان، برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی، قاسم تندرو مدیر امور بازرسی و حسابرسی، آرش شهرکی‌کیا مدیر امور حراست، سیدرحمان حسین‌پور رئیس اداره‌کل حوزه مدیریت و روابط عمومی و سیدحسین ابطحی رئیس اداره کل بازاریابی و تجهیز منابع هریک درخصوص ظرفیت‌های بالقوه بانک، قابلیت‌های سامانه جدید، ارتقاء سطح امنیت شعب وباجه‌های نمایندگی و تبلیغات و اطلاع‌رسانی خدمات و عملکرد بانک توضیحات لازم را ارائه نمودند.

گفتنی است: حمید مصلحی مدیرشعب استان قزوین نیز در این جلسه به ارائه گزارش عملکرد، برنامه‌ها و اقدامات استان قزوین پرداخت و هریک از رؤسای دوایر و کارشناسان استان، نظرات و پیشنهادهای خود را مطرح کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.