دولت یازدهم در بخش اقتصاد دستاوردهای مطلوبی داشته است

مدیرعامل بانک رفاه گفت: رشد اقتصادی 7 درصدی برای اقتصاد کشور و دولت یازدهم یک دستاورد بزرگ است.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک رفاه، دکتر محمد علی سهمانی در جمع مدیران عالی بانک رفاه و در تشریح عملکرد اقتصادی دولت در سال 95، با بیان این مطلب افزود: با سیاست‌هایی که توسط دولت در حوزه نقدینگی صورت گرفت، تورم افسار گسیخته کشور یک رقمی شد.

دکتر سهمانی با اشاره به اقدامات دولت برای مهار بحران رکود تورمی گفت: دولت یازدهم طی سال های اخیر عملکرد بسیار مطلوبی در تزریق نقدینگی به بنگاه های زود بازده و خروج از رکود تورمی داشته است. علاوه بر رشد تولید ناخالص ملی خوشبختانه تورم به نحو مطلوبی کنترل شده است. این دستاورد بی تردید باعث تقویت سطح کیفیت زندگی مردم خواهد شد.

دکترسهمانی کنترل نوسانات نرخ ارز را دیگر دستاوردهای دولت یازدهم عنوان کرد و اظهار داشت: دولت یازدهم مدیریت خوبی در کنترل نوسانات نرخ ارز داشته است. این نوسانات ارتباط بسیار زیادی با شبکه بانکی دارند که خوشبختانه طی روزهای اخیر بدون نوسان بوده است.

مدیرعامل بانک رفاه همچنین رشد حوزه بورس و سرمایه گذاری و همچنین بازگشایی نماد برخی از بانک‌های بورسی را دیگر دستاورد دولت یازدهم دانست و اظهار داشت: این شاخص‌ها طی سال 96 شرایط پر رونق تری نسبت به سال 95 را تجربه خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.