اجرای خدمت جدید “تله‌پرداز” در بانک کشاورزی

طرح «تله‌پرداز» با هدف اجرای مأموریت‌های بانک کشاورزی در امور مشتریان به ویژه ارائه خدمات نوین بانکی، در این بانک راه‌اندازی شد.

عصر بانک؛به گزارش بانک کشاورزی، در این طرح خریدار بدون نیاز به دستگاه کارتخوان و کارت بانکی می‌تواند هزینه صورت حساب خود را با استفاده از اپلیکیشن آپ با سرعت و سهولت به فروشنده (پذیرنده) پرداخت کند.

 

تله‌پرداز با مشارکت شرکت‌های آسان پرداخت و پرشین سوئیچ در این بانک اجرایی شده و برای کسب و کارهایی که سرویس ارسال کالا (پرداخت در محل) یا ارائه خدمت دارند یا مراکز خریدی که پرداخت مبلغ را بدون مراجعه به صندوق یا پرداخت بدون کارت در صندوق به مشتریان خود ارائه می‌دهند، مناسب و کاربردی است.

این گزارش می‌افزاید، امکان انجام تراکنش از راه دور با تلفن همراه از مهم‌ترین مزیت‌های این روش پرداخت است که علاوه بر جلوگیری از افشای رمز کارت مشتریان، به عنوان خدمتی متمایز موجب حفظ امنیت حساب و اطلاعات محرمانه کارت مشتریان می‌شود.

امکان پرداخت غیر حضوری، پرداخت هزینه صورتحساب بدون استفاده از کارت بانکی با سرعت و سهولت، پرداخت سریع فقط با وارد کردن رمز دوم (Cvv2)، ارسال پیامک برای خریدار و فروشنده پس از انجام تراکنش، امکان پرداخت تا سقف 500 میلیون ریال در روز با هر کارت عضو شبکه شتاب و مدیریت خریدها و تراکنش‌ها از طریق اپلیکیشن، از دیگر مزیت‌ها و قابلیت‌های این طرح به شمار می‌آید.

متقاضیان استفاده از این خدمت می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی آسان‌پرداخت نسبت به دریافت و نصب اپلیکیشن آپ، اقدام و از مزایای آن بهره‌مند شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.