بانک صادرات نشان برترین بانک ایرانی را کسب کرد

​در چهارمین جشنواره ملی سالانه برترین شرکت‌های ایران (TOPEX2017)، نشان برترین بانک ایرانی در سال 1395 به بانک صادرات ایران اعطا شد.

عصر بانک؛به گزارش ایسنا، بنابر اعلام بانک صادرات ایران، در این همایش که به همت مؤسسه بین‌المللی پژوهش‌های صنعتی ایران و با همکاری دبیرخانه مجمع  تشخیص مصلحت نظام، وزارت معدن صنعت و تجارت، انجمن مفاخر صنعتی ایران، خانه سرباز صلح ایران و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تهران و مشارکت فعال بانک صادرات ایران، برگزار شد به پاس نقش‌آفرینی بانک صادرات ایران در عرصه‌های مختلف، این نشان به بانک صادرات اهدا شد.

 

مجتبی عزیزیان مدیرامور فناوری اطلاعات این بانک، به تشریح جایگاه بانک صادرات ایران در عرصه نظام اقتصادی کشور و خدمات و محصولات جدید آن در حمایت از سرمایه‌گذاری داخلی و تولید ملی پرداخت.

 

مدیرامور فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران افزود: این بانک با 55 هزار کارمند شاغل و بازنشسته و همه امکانات و ظرفیت‌هایش در حال فعالیت در جبهه اقتصادی کشور است و بسیاری از فعالان بزرگ اقتصادی کشور و واحدهای تولیدی داخلی، رشد و بالندگی خود را از حمایت‌های بانک صادرات ایران می‌دانند که افتخار ارزشمندی برای این بانک بزرگ و مردمی به حساب می‌آید.

 

عزیزیان گفت: بانک صادرات ایران با بهره‌گیری از توانمندیی‌های فراوان خود آماده ارائه خدمات مطلوب و گسترده به واحدهای تولیدی برتر کشور در زمینه‌های مختلف است تا در آینده نزدیک شاهد شکوفایی اقتصاد ایران به عنوان اقتصاد اول در منطقه و در بین کشورهای اسلامی باشیم.

 

غرفه بانک صادرات ایران در نمایشگاه جنبی چهارمین جشنواره برترین شرکت‌های ایران، میزبان مدیران، مسئولان و شرکت‌کنندگان جشنواره بود و کارشناسان بانک، ضمن معرفی خدمات و محصولات نوین و بانکداری الکترونیک و شرکتی به پرسش‌های بازدیدکنندگان پاسخ دادند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.