سامانه “همبانک ثامن” با کد #778* عملیاتی و راه اندازی شد

به منظور تسهیل در خدمت رسانی مشترکین موسسه اعتباری ثامن، از این پس می توانند از خدمات همبانک ثامن با استفاده از کد #778* استفاده کنند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن در راستای تغییر و کوتاه شدن کدهای دستوری گذشته، کد دستوری #778* به منظور سهولت مشتریان با خدمات بیشتر راه اندازی شد.

 

کد دستوری #778* برای دارندگان سیم کارت همراه اول ، ایرانسل و رایتل فعال شده است.

 

این سرویس جزء خدمات ارزش افزوده تلفن همراه به‌حساب می‌آید، که بدون هزینه خاصی قابل افزودن به تمام شبکه‌های GSM است.

 

سامانه همبانک موسسه اعتباری ثامن بدون نصب نرم افزار خاص برای تمامی مدل های گوشی قابل استفاده است و سهولت دسترسی برای کاربران را فراهم می آورد.

 

امنیت، سرعت بالا و همچنین رایگان بودن  از جمله مزیت‌های این سامانه است.

 

از این پس مشتریان موسسه اعتباری ثامن و دارندگان ثامن کارت می توانند با استفاده از “همبانک ثامن” در هر زمان و مکان، حتی در خارج از ایران بدون هزینه رومینگ از خدمات، پرداخت قبوض، خرید شارژ تلفن همراه، دسترسی به اطلاعات گردش حساب ها، اعلام موجودی حساب، انتقال وجه، پرداخت اقساط تسهیلات و بسیاری خدمات دیگر بهره مند شوند.

 

یکی از امکاناتی که بانکداری الکترونیک در اختیار ما قرار داده استفاده از کدهای USSD بر روی تلفن همراه است که از این طریق فاصله ما تا بانک  و یا موسسه بدون نصب هیچ گونه نرم افزاری بر روی گوشی تلفن همراه تنها گرفتن چند عدد است. کدهای USSD به معنای شماره‌هایی مثل#778*  است.

 

نکته دیگر این است که تقریبا تمام گوشی‌های موجود از ارسال و دریافت این گونه پیام‌ها پشتیبانی می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.