شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، یکی از شرکت‌های برتر در جایزه ملی تحول دیجیتال شد

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، وابسته به بانک آینده به عنوان یکی از شرکت‌های برتر در فناوری اطلاعات وارتباطات در هر سه بخش جایزه ملی تحول دیجیتال، موفق به کسب تندیس و لوح تقدیر شد.

عصر بانک؛جایزه ملی تحول دیجیتال به بررسی وضعیت 19 سازمان و شرکت‌ فعال در حوزه فناوری اطلاعات پرداخته و پس از بررسی 71 شاخص و 15 مولفه در سه بخش زبدگی دیجیتال، نوآوری دیجیتال و رهبران دیجیتالی؛ به انتخاب برگزیدگان می‎پردازد. براساس بررسی شاخص‎ها و مولفه‎های مذکور، شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا موفق به دریافت تندیس برنزین در محور نوآوری دیجیتال شده است.

 

هم‎چنین در بخش اهتمام به زبدگی دیجیتالی، این شرکت توانست لوح تقدیر دریافت کند. از دیگر جوایزی که مدیران این شرکت موفق به دریافت آن شدند ، تندیس برنزین رهبری دیجیتال است.

این جوایز در اختتامیه مراسم سومین کنفرانس ملی سیستم‌های اطلاعاتی به شرکت‌های برتر در این حوزه اهدا شد.

در این مراسم، معاون فناوری های نوین بانک مرکزی ج.ا.ایران در بخشی از صحبت‌های خود گفت: «سیستم‌های اطلاعاتی هم نحوه انجام کسب‌وکارها و مدل‌های کسب‌وکار را محکم می‌کند و هم کسب‌وکارهای جدید را پایه گذاری می‌کند و اصطلاحاً مدل‌های موجود را بر هم می‌زند که البته کارکرد اول متداول‌تر است اما از کارکرد دوم سیستم‌های اطلاعاتی که با پیشرانی فناوری اطلاعات صورت می‌گیرد، نباید غافل بود».

 

برترین های نخستین جایزه ملی تحول در سطوح زرین، سیمین، برنزین و تقدیرنامه مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

گفتنی است؛ ماه گذشته،محصول ایران کارت شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، در جشنواره دکتر نور بخش که توسط پژوهشکده پولی و بانکی، هرساله برگزار می گردد؛ به عنوان محصول برتر این جشنواره شناخته شد.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.