ایفای مسئولیتهای اجتماعی بانک صادرات ایران می تواند الگوی سایر نهادها باشد

در آیینی با حضور زراعتی مدیر عامل بانک صادرات ایران، دکتر زارع نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی، جمالی رئیس انجمن نابینایان و جمعی از مدیران این بانک از سامانه عملیات بانکی ویژه نابینایان رونمایی شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در این آیین زراعتی مدیر عامل بانک طی سخنانی گفت: مفتخریم که در ایام مبارک دهه فجر و در راستای ایفای رسالت اجتماعی در قبال ٦٠٠ هزار هموطن نابینا و کم بینا گام برداشته ایم و حسب برنامه ریزی های انجام شده این روند ادامه خواهد داشت.

 

وی با اشاره به اینکه تمامی شعب این بانک به روشندلان به عنوان مشتریان ویژه خدمت رسانی می کنند، افزود: ارایه خدمات مطلوب، با کیفیت و متناسب با شرایط اقشار مختلف جامعه با رویکرد انجام مسئولیت های اجتماعی از  اهداف بانک است و در راستای افزایش رضایتمندی روشندلان کلیه شعب این بانک ارایه خدمات مناسب و رضایت بخش به این قشر را در دستور کار دارند.

 

در این مراسم رحیم زارع نیز در سخنانی گفت: پیش از این مجلس مصوباتی در خصوص ارائه خدمات به روشندلان در حوزه های مختلف داشته است که بعضا مورد کم توجهی قرار گرفته است و امیدواریم مسولان در این خصوص دقت نظر بیشتری داشته باشند.

 

وی تصریح کرد: خوشبختانه بانک صادرات ایران در حرکت پیشرو و جهادی با اقدامی خداپسندانه خدمات رسانی به این قشر ارزشمند را در دستور کار قرار داده و امید است سایر بانکها و نهادها نیز از بانک صادرات ایران در انجام رسالت های اجتماعی الگو برداری کنند.

 

در ادامه مراسم جام خانه مشاور اجرایی مدیر عامل بانک صادرات از ارایه سه خدمت جدید به روشندلان کشور در نیمه اسفند سال جاری خبرداد.

 

وی افزود:در ماه آتی امکان استفاده از ATM های بانک صادرات ایران و بهره مندی از خدمات موبایل بانکینگ منطبق بر شرایط روشندلان فراهم می شودکه در این ارتباط مدیریت فناوری اطلاعات بانک نقش مهمی داشته است.

 

در این مراسم همچنین جمالی رئیس انجمن نابینایان با اشاره به نگاه ویژه بانک صادرات ایران به نابینانان و ارائه خدمات بانکی مناسب به آنها گفت: این اقدام سازنده که در ایام دهه فجر رخ داده است را به فال نیک می گیریم و  امیدواریم این حرکت آغاز گر خدمات با ارزش و پربرکت برای این بانک باشد.

 

وی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از خدمات بانک صادرات ایران به عنوان بانک پیشگام در ارائه خدمت به نابینایان گفت: خوشبختانه برنامه های امید بخشی از جانب مدیرعامل این بانک برای توسعه و گسترش روز افزون این خدمات وجود داردکه سبب دلگرمی است.

 

شایان توجه است؛ انجام عملیات بانکی نظیر افتتاح حساب، برداشت و واریز وجه، خدمات کارت و… برای روشندلان جامعه با استقرار سامانه ای مشتمل بر دستگاه برجسته نگار و نصب نرم افزار فرم های بانکی فراهم شده است و روشندلان  برای برخورداری از خدمات متنوع بانکی در تهران می توانند به شعبه ١٢٦١ بانک صادرات ایران  واقع در میدان هفت تیر مراجعه کنند.

 

گفتنی است در این آیین  رحیمی مدیر امور شعب  استان تهران حق پرست، جهانی، رهنما پور و طالبیان روسای ادارات کل حوزه مدیریت، روابط عمومی، انفورماتیک و بهزادیان فر مدیر شعب شمال تهران نیز حضور داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.