آپ تنها PSP حاضر در فهرست 100شرکت برتر ایران

نوزدهمین دوره همایش معرفی شرکت های برتر ایران به همت سازمان مدیریت صنعتی و با حضور جمع کثیری از فعالان صنعت، تولید، خدمات و تجارت در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما در روز 4 بهمن ماه 1395 برگزار شد.

عصر بانک؛سازمان مدیریت صنعتی هرساله با نگاه کلان و ملی و با شفاف سازی فضای کسب و کار و جایگاه اقتصادی شرکتهای ایرانی با رتبه بندی آنها از نظر میزان تاثیرگذاری در اقتصاد ملی، با هدف گسترش رقابت در فضای کسب و کار بنگاههای اقتصادی اقدام به تدوین فهرست صد شرکت برتر ایران (IMI-100) می نماید. این سازمان با تهیه این فهرست تلاش می کند تصویری قابل اعتماد از چگونگی تغییرات در آرایش بنگاه‌های بزرگ کشور و صنایع و فعالیت‌های اقتصادی مختلف در کنار یکدیگر ارایه نماید.

 

امسال نیز همچون سالهای قبل، 500شرکت برتر کشور در گروههای مختلف مورد مقایسه قرار گرفتند و نتیجه آن در همایشی که با حضور نمایندگان برترین شرکتها برگزار شد به اطلاع عموم رسید.
یکی از جذابترین و پرشتاب ترین گروههای رتبه بندی IMI-100 گروه رایانه و فعالیتهای وابسته است که طی سالهای گذشته همواره با رشد چشمگیر مواجه بوده است. بیشترین رشد در صورتهای مالی سال 94 نیز متعلق به شرکتهای فعال در زمینه های پولی و بانکی بوده است.
امسال در گروه رایانه و فعالیتهای وابسته نام آسان پرداخت پرشین با نام تجاری آپ در صدر جدول این شرکتها خودنمایی می کند.  آسان پرداخت به عنوان یکی از شرکتهای ارائه دهنده راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک، با تکیه بر دانش روز و با ایجاد فضای خلاقانه و نوآور در صنعت پرداخت کشور، توانسته است در بازه زمانی کوتاه دست آوردهای بزرگ و قابل افتخاری را کسب نماید و به عنوان رهبر بازار پرداخت الکترونیک شناخته شود. لذا با استناد به رتبه بندی IMI-100 آسان پرداخت را می توان 58مین شرکت بزرگ ایران و تنها PSP فهرست 100تایی برترین شرکتهای کشور دانست.
شرکت آسان پرداخت که از اوایل پاییز 95 با نماد “آپ” وارد بورس اوراق بهادار تهران شد و  توانست رکورد چهل ثانیه ای فروش سهام در بازار بورس را از خود به جای بگذارد در این مراسم هم توانست با تکیه بر فعالیت های مدون و برنامه ریزی شده و با همت تلاش مدیران و کارکنان باانگیزه و جوانش رتبه درخوری را کسب نماید و با اختلاف فاحش در مقایسه با رقبای خود در صدر شرکتهای فعال در حوزه رایانه و فعالیتهای وابسته قرار بگیرد. بی شک این موفقیت ثمره تلاش، به کار گیری دانش روز دنیا، توجه به نیازهای مشتریان و برنامه ریزی مدون توسط مدیران این شرکت است.

جدول زیر رتبه شرکتهای حاضر در گروه رایانه و فعالیتهای وابسته را در  جدیدترین رتبه بندیIMI-100  نشان می دهد. لازم به ذکر است در رتبه بندی امسال بانک ملی، هولدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس، بانک ملت، هولدینگ سرمایه گذاری غدیر و شرکت ایران خودرو به ترتیب رتبه های اول تا پنجم را از آن خود کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.