بانک اقتصاد نوین به سامانه چکاوک پیوست

سامانه متمرکز چکاوک در بانک اقتصاد نوین راه‌اندازی شد. چکاوک، طرحی است که تمامی مبادلات مربوط به چک‌های بانکی، بین شعب تمامی بانک‌ها به روش سیستمی صورت گرفته و زمان واریز وجوه به حساب مشتریان را به کمتر از 24 ساعت کاهش می‌دهد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین راه‌اندازی این سامانه با توجه به اهمیت موضوع و در نظر گرفتن ریسک‌های موجود با دشواری‌هایی همراه بود که این بانک به‌عنوان اولین بانک خصوصی توانست این سامانه را با موفقیت اجرا کند؛ بنا بر این گزارش سامانه متمرکز چکاوک بانک اقتصادنوین پس از تست‌های متعدد با سامانه چکاوک بانک مرکزی و تایید شرکت خدمات انفورماتیک مورد بهره‌برداری قرار گرفت. 

تسریع در ارائه خدمات به مشتریان، پیاده‌سازی محصولات نوین در حوزه خدمات بانکداری الکترونیک، کاهش حجم کاری شعب و کاهش انتظار مشتریان، کاهش مغایرت‌های موجود در حساب‌های مشتریان به‌دلیل دوگانگی سامانه‌ها، کاهش خطای انسانی و کاربری و واگذاری چک‌ها در سامانه بانک بدون محدودیت زمانی در شعب بانک از مزیت‌های راه‌اندازی سامانه چکاوک بانک اقتصادنوین است. افزایش کنترل‌های داخلی و شفافیت اطلاعات در گزارش‌های اخذ شده و کاهش هزینه‌های پرسنلی و سایر هزینه‌های عموما زیست محیطی اعم از کاغذ و چاپگر از دیگر مزیت‌های این سامانه به‌شمار می‌‌رود. این گزارش می‌افزاید: بهره‌برداری از این سامانه با موفقیت کامل و بدون خطا به بهترین شکل انجام پذیرفت و در حال حاضر این خدمت به مشتریان بانک اقتصاد نوین ارائه می‌شود.
 

  تراز 4ماهه بانک اقتصادنوین مثبت شد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.