انجام بیش از ٤ میلیون تراکنش از طریق همراه بانک صادرات ایران

مشتریان و کاربران همراه بانک صادرات ایران در شهریور ماه ٩٤ بیش از ٤ میلیون تراکنش مالی را با موفقیت انجام داده اند.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران،  مشتریان و کاربران همراه بانک در شهریور ماه ٩٤ بیش از ٤ میلیون و ٥٧٢ هزار تراکنش مالی را  با موفقیت انجام دادند. این بانک به منظور افزایش رضایت مشتریان، همگام با پیشرفت های نوین نسبت به انتشار نسخه های ٤.٧ اندرویدی و ٥.٥ مخصوص سیستم عامل IOS نرم افزار همراه بانک اقدام نمود که علاوه بر خدماتی از قبیل اطلاع از مانده حساب، انتقال وجه حسابهای سپهری، پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، خرید شارژ کارت و …. خدمات جدیدی شامل: دریافت مانده و گردش کارت بانکهای عضو شتاب، انتقال کارت به کارت داخلی، پرداخت اقساط تسهیلات خود و سایرین در بانک صادرات و… را به مشتریان ارایه می دهد. متقاضیان می توانند ضمن مراجعه به سایت این بانک به نشانی:WWW.bsi.ir به برنامه یاد شده دسترسی و اقدام به نصب آن بر  روی گوشی تلفن همراه خود نمایند .

 

شایان ذکر است بانک صادرات ایران در جهت کاهش هزینه ها، کاهش سفرهای درون شهری، آلودگی هوا و افزایش ارزش افزوده برای مشتریان و هموطنان توسعه خدمات بانکی بر پایه اینترنت و تلفن همراه را در دستور کار قرار داده است.

گفتنی است خدمات نوین این بانک با استقبال گسترده هموطنان همراه بوده به گونه ای که مشتریان در خلال شهریورماه ٩٤، ٤میلیون و ٧٣٩ هزار تراکنش از طریق همبانک و بیش از ١٢ میلیون تراکنش اینترنتی را از طریق سامانه بانکداری اینترنتی انجام داده اند که نشانگر روند جهشی رویکرد مشتریان در استفاده از خدمات این سامانه هاست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.