حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال از فناوری‌های هوش مصنوعی

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری با بیان اینکه ستاد به دنبال توسعه فناوری‌های نوظهور دیجیتال در کشور است، گفت: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ما توسعه فناوری‌های حوزه هوش مصنوعی است.

عصر بانک؛ به گفته محمدی بیشتر برنامه‌های تدوین شده ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی حمایت از حوزه‌های هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، بلاکچین و فناوری‌های مجازی‌سازی است. او درباره اولویت‌های کاری این ستاد در آینده، اظهار کرد: در تلاش هستیم که با تمرکز بر روی فناوری‌های نوظهور به حوزه هوش مصنوعی و بلاکچین بپردازیم.

 

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری در ادامه تاکید کرد: یکی از اقدامات مهم ما در این مدت تعریف و تدوین برنامه مدون برای ستاد بود که در این برنامه، اقدامات و اولویت‌های کاری ستاد تا سه سال آینده را ترسیم کرده‌ایم.

 

بر اساس اعلام معاونت علمی ریاست‌جمهوری، ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی با هدف توسعه فناوری‌های نوظهور و تحول‌آفرین در بخش دیجبتال و هوشمندسای و حمایت از نوآوران و کارآفرینان دانش‌بنیان شکل گرفته است. این ستاد در تلاش است تا با استفاده از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات در این عرصه گام‌های جدی برداشته شود.

 

/ ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.