همه چیز درباره شرکت سیمرغ تجارت

عصر بانک؛مأموریت شرکت سیمرغ تجارت به‌عنوان مجری کارت کیف پول بانک تجارت، نوآوری در خدمات بانکی و پرداخت الکترونیکی با تمرکز بر توسعه پرداخت خرد و سایر خدمات ارزش افزود تعریف شده است.

در این راستا شرکت به ارائه محصولات و راهکارهای هوشمند شهری مانند کارت‌های چندمنظوره بانکی، سامانه کارت‌های شهروندی، راهکارهای سازمانی و… اقدام کرده است.
در حال حاضر شرکت سیمرغ تجارت با هدف ارائه نوآوری‌های باز و خلق ارزش در حوزه بانکی، پرداخت الکترونیک و فین‌تک به طراحی، توسعه و عرضه محصولات و راهکارهای نوین به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
محصولات و راهکارها
خدمات مبتنی بر کارت
با وجود گسترش ابزار و راهکارهای مالی آنلاین و آفلاین، اما همچنان کارت یک ابزار الکترونیک محبوب برای تسهیل کارهای مالی بین عموم مردم است.
ارائه انواع کارت‌های پرداختی آنلاین و آفلاین یکی از حوزه‌های تخصصی شرکت سیمرغ تجارت است. کارت کیف پول بانک تجارت، کارت هدیه، توریست کارت و انواع کارت‌های شهروندی از محصولات این شرکت در حوزه کارت است.
کارت شهروندی
کارت‌های شهروندی با قابلیت خواندن و ثبت اطلاعات در بستری امن و با فلسفه یک کارت برای خدمات مختلف شهری به وجود آمده است که در آن پول الکترونیک بر روی ابزار پرداخت ذخیره می‌شود. کارت‌های شهروندی در کلیه حوزه‌های پرداخت شهری مانند حمل و نقل عمومی، تاکسیرانی، پارکینگ‌ها و پارکومترها، ایستگاه‌های اجاره دوچرخه، ورودی اماکن ورزشی، تفریحی، تاریخی، فرهنگی، کیوسک‌های روزنامه فروشی، نانوایی‌های، پرداخت عوارض آزاد راه‌ها، جایگاه‌های سوخت بر اساس اولویت تعریفی توسط کارفرما قابل استفاده خواهد بود.
مزایا:
• سرعت بالای انجام تراکنش
• حذف مشکلات ناشی از تأمین پول خرد
• امکان یکپارچه‌سازی ارائه خدمات شهری
توریست کارت
توریست کارت با هدف ارائه خدمات بانکی به گردشگران برای اولین بار توسط شرکت سیمرغ تجارت راه اندازی شده است.
این کارت طی یک فرآیند ساده به گردشگرانی که ایران را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده‌اند ارائه می‌شود.
مزایا:
 حذف فرآیند تبدیل ارز برای توریست
 امکان صدور کارت شخصی‌سازی شده
 امکان پذیرش کارت در شبکه بانکی کشور
 امکان استرداد وجه باقی مانده درتوریست کارت در خاتمه سفر
 جلوگیری از حمل پول نقد توسط گردشگر و افزایش امنیت
 قابلیت شارژ توریست کارت توسط مستر و ویزا کارت
 امکان درخواست صدور غیر حضوری کارت برای گردشگر خارجی
کارت هدیه
با توجه به کاربرد و استقبال مردم برای دریافت فوری کارت‌های هدیه، سیمرغ تجارت در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک بانکداری، افزایش رفاه و رضایت‌مندی مشتریان و کاهش میزان مراجعه آن‌ها به شعب بانک، طرح امکان فروش غیرحضوری کارت هدیه از طریق اپلیکیشن موبایل انواع کارت هدیه با قابلیت درج پیام مناسبتی را در دستور کار خود قرار داده است.
مزایا
 امکان انتخاب طرح‌های متنوع برای سلایق گوناگون
 قابلیت صدور غیرحضوری کارت هدیه
 امکان صدور انواع کارت هدیه به صورت سازمانی
خدمات مبتنی بر موبایل
(اپلیکیشن سِت) https://set-pay.app
سِت؛ کیف پول همراه سیمرغ تجارت با ارائه خدمات گوناگون پرداختی در قالب کیف پول آنلاین، پاسخگوی نیازهای متعدد کاربران است و علاوه بر آن قابلیتهایی از جمله استعلام و پرداخت بدهی طرح ترافیک تهران، استعلام و پرداخت آنلاین عوارض آزادراهی، شارژ و استعلام موجودی کارت‌های شهروندی با استفاده از فناوری NFC فراهم کرده است.
خدمات ارزش افزوده پرداخت
(سِت پلاس)
شرکت سیمرغ تجارت از طریق ایجاد واحد خدمات ارزش افزوده درصدد است تا علاوه بر ایجاد بستری برای بانکداری باز، پروژه نوآوری باز را نیز توسعه دهد.
در پروژه نوآوری باز سرویس‌دهندگان، کسب‌وکارها و برنامه‌نویسان بازیگران اصلی هستند. بانک‌ها، نهادهای عمومی، شرکت‌های حوزه مخابرات، نهادهای بازار سرمایه و دیگر سازمان‌های ارائه‌دهنده سرویس، خدمات خود را به سیمرغ تجارت ارائه می‌کنند و این شرکت با اِعمال استانداردهای امنیتی و کاربری مختلف، سرویس‌های شخصی‌سازی‌شده‌ای به‌صورت API باز ارائه می‌کند.
کسب‌وکارها هر سرویسی را که مایل هستند انتخاب کرده و خدمت موردنظر را بدون وابستگی به ارائه‌دهنده سرویس دریافت خواهند کرد. به‌عبارتی سیمرغ تجارت سرویس‌های تامین‌کنندگان را تجاری‌سازی می‌کند. تامین‌کنندگان، فروش و ارائهٔ خدمات خود را به این شرکت می‌سپارند. کسب‌وکارها نیز بدون نیاز به مذاکره با تامین‌کنندگان، به خدمات مورد نظر خود دسترسی پیدا می‌کنند.
سرویس‌های آماده ارائه:
 سرویس استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی
 سرویس استعلام و پرداخت بدهی طرح ترافیک تهران
 سرویس تسویه حساب
تماس با ما:
نشانی: تهران، خیابان استاد نجات‌الهی، خیابان سپند، پلاک ۶۵
کدپستی: ۱۵۹۸۷۵۹۵۱۱
شماره تماس: ۲۵۹۶۱۰۰۰-۰۲۱
شماره نمابر: ۲۲۰۱۰۷۱۳-۰۲۱
پست الکترونیک: info@stts.ir
شبکه‌های اجتماعی:
https://www.linkedin.com/company/simorqtejarat

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید