حق وردی: سرمایه گذاری ویژه‌ای برای ارتقای سهم بازار کرده‌ایم

نادر خواجه حق وردی قائم مقام بانک تجارت با بیان اینکه همکاران فنی، به کرات قدم‌های خوب ایران کیش را تایید کرده‌اند گفت: امیدواریم که این روند تداوم بیابد و با توجه به قابلیت‌های خاصی که این شرکت دارد، انتظار ما این است تا همه برنامه‌هایی که بانک در این باره تدوین و برایش سرمایه گذاری کرده محقق شود.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی ایران کیش، حق وردی در گفتگوی با ما اظهار داشت: از جمله این سرمایه گذاری‌ها موضوع پایانه‌های فروش و ارتقای سهم آن ها در بازار چه از لحاظ تعداد تراکنش و چه از لحاظ مبلغ است که انتظار داریم ایران کیش آن را فراهم کند. 

 
وی درباره چرایی همکاری بیش از گذشته بانک تجارت و ایران کیش طی ماه‌های گذشته گفت: شرکت ایران کیش و بانک تجارت تصمیم گرفتند تا با رودررویی با چالش های بازار،  کمبودها و ضعف های توسعه در این رابطه را شناسایی کنند. از همین رو کمیته‌هایی تشکیل شده است و کمیته‌ها با اختیارات کافی از لحاظ مدیریتی و پشتیبانی، ساختار را حمایت می‌کنند. این  کمیته‌ها دائما در حال رصد عملکردها  هستند. ارزیابی به عمل می‌آورند و ضعف‌ها و کاستی‌ها را هم در سریع‌ترین حد ممکن جبران می‌کنند.
 
حق وردی در باره محصولات ایران کیش اظهار کرد: همه محصولات ایران کیش حائز اهمیت است ، اما طبیعتا هریک از این محصولات برای بازارهای خاصی اهمیت دارد این که در حال حاضر سرمایه گذاری روی دستگاه های پوز و ام پوز صورت گرفته است می تواند برای بانک و شرکت حائز اهمیت باشد، چرا که همچنان در آمد دراین بخش بسیار چشمگیر است .
 
قائم مقام بانک تجارت درباره محصول مشترک آسان خرید بانک تجارت و ایران کیش اظهار کرد: در شرایط عادی که هنوز وضعیت اقتصادی تحت الشعاع قرار نگرفته بود، این امکان بود تا مردم انواع و اقسام کالاها چه کالاهای الکترونیکی چه کالاهای فنی و مصرفی از فروشنده‌های متعدد خریداری و به اقساط و با تضمین بانک تهیه کنند. اما وقتی قیمت کالاها افزایش پیدا کرد و کالاها نایاب و  واردات محدود شد، هم اکنون فروشگاه‌های ثبت شده حقوقی و قانونی مثل رفاه ، اتکا و… که از تثبیت لازم قیمت‌ها برخوردار هستند می‌توانند برای مشتریانشان به صورت کلان و کلی از بستر آسان خرید استفاده کنند .
 
اگر بازار به آرامش برسد قطعا این سیستم  فراگیری بیشتری خواهد داشت.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.