بازدید مدیران ارشد بانک انصار از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو

سه‌شنبه 11 دی‌ماه 1397، جمعی از مدیران ارشد بانک انصار از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

عصر بانک؛این بازدید با حضور یحیی فروتن قائم‌مقام مدیرعامل، علی رضازاده بنا معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات، غلام علی طاهریان رئیس اداره پرداخت‌های الکترونیک بانک انصار و محمد مظاهری مدیرعامل، حمید همتی قائم‌مقام مدیرعامل، امیرحسین باقری معاون فروش و امور مشتریان و جمعی از مدیران شرکت توسن‌تکنو برگزار شد.

در ابتدای این بازدید، محمد مظاهری مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو ضمن تشکر از مهمانان بابت حضور در سایت تولید توسن‌تکنو، با اشاره به توانمندی‌های توسن‌تکنو در حوزه تولید کارتخوان و همین‌طور ماشین‌های بانکی، تجربه همکاری با شرکای تجاری قبلی خارجی را ارزنده ارزیابی کرد و تصریح نمود که راه‌اندازی خط تولید کارتخوان‌های پرداخت و ماشین‌های بانکی مورد نیاز صنعت فینتک کشور، یکی از اهداف کلیدی توسن‌تکنو بوده که اکنون این شرکت به آن دست یافته است.

امیرحسین باقری معاون فروش و امور مشتریان شرکت توسن‌تکنو در ادامه ضمن خوش‌آمدگویی به مدیران بانک انصار، به معرفی شرکت توسن‌تکنو پرداخت و پروژه‌های انجام شده توسط این شرکت را در صنعت بانکداری و پرداخت کشور برشمرد.

در بخش دیگری از این بازدید، امید شاهرخی مدیر تولید سخت‌افزار شرکت توسن‌تکنو با اشاره به ظرفیت و عمق تولید داخل پایانه‌های پرداخت و همین‌طور ماشین‌های دریافت و پرداخت وجه نقد سایت تولید توسن‌تکنو، فرآیند تولید در این سایت را تشریح کرد.

بازدید از خط تولید پایانه‌های پرداخت توسن‌تکنو، بخش دیگری از این برنامه بود. مدیران ارشد بانک انصار با ورود به سایت تولید شرکت توسن‌تکنو، از مراحل تولید پایانه پرداخت مدل Q80 دیدن نموده و از نزدیک با فرآیند تست و کنترل کیفیت این محصول آشنا شدند. بخش کنترل کیفیت اولیه قطعات مورد نیاز برای تولید کارتخوان و ماشین‌های بانکی یکی از بخش‌های مورد توجه مهمانان حاضر در برنامه بود

همچنین در بخش دیگری از این برنامه، خط تولید ماشین‌های دریافت و پرداخت بانکی توسن‌تکنو مورد بازدید قرار گرفت. مدیران ارشد بانک انصار در حالی از این خط بازدید کردند که ماشین دریافت و پرداخت بانکی یا ATM Recycler توسن‌تکنو در حال حاضر با عمق تولید داخل 58 درصد در بیش از 7 بانک مهم و برتر کشور در حال ارائه سرویس است و توسن‌تکنو در حال حاضر بیش از 90 درصد سهم بازار این محصول را در کل کشور در اختیار دارد. این محصول به صورت راهکاری جامع در بانک‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، مراکز تجاری و … نصب و راه‌اندازی شده و موجب افزایش بهره‌وری بانک‌ها از طریق کاهش هزینه‌های پول‌رسانی و پول‌گذاری شده است. با استفاده از ATM Recycler و جایگزینی آن با خودپردازهای معمولی، می‌توان بخش قابل ‌توجهی از عملیات روزانه متصدیان بانکی شعب در عملیات دریافت و پرداخت پول را کاهش داد. همچنین بانک‌ها می‌توانند با استفاده از این ماشین‌ها، ضمن کاهش هزینه‌های پول‌گذاری و پول‌رسانی، از افزایش توان تسهیلات‌دهی‌شان بهره‌مند شوند. در کنار این مزایا، از ماشین دریافت و پرداخت وجه نقد می‌توان به عنوان یک ماشین صراف جهت تبدیل ریال به ارز و برعکس نیز بهره برد و امکان صدور کارت هدیه نیز در این ماشین‌ها میسر است.

ارائه‌ی دمو و تشریح راهکار جدید ارائه‌شده‌ی این شرکت در حوزه پرداخت الکترونیک بهای سوخت روی پمپ بخش دیگری از این بازدید بود که توسط امیرحسین باقری، معاون فروش و امور مشتریان توسن‌تکنو انجام شد. در این راهکار که به تازگی و طی یک همکاری مشترک بین توسن‎تکنو و شرکت ناب پرداز اکباتان ارائه شده است، امکان پرداخت الکترونیک بهای سوخت با استفاده از کارت‌های عضو شتاب روی پمپ به صورت مستقیم میسر شده است. این راهکار به واسطه‌ی قرارگیری و ایجاد یکپارچگی بین سری محصولات IM روی پمپ به صورت مستقیم محقق شده و این سری از محصولات دارای تأییدیه‌های لازم امنیتی در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک و همین‌طور گواهینامه‌های مد نظر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به لحاظ رعایت استانداردهای لازم در حوزه سوخت هستند.

در ادامه این بازدید، مدیران ارشد بانک انصار از سالن‌های انبار تجهیزات و قطعات و همین‌طور انبار محصولات تولیدی این سایت دیدن نمودند. تنوع کمی و کیفی تجهیزات و قطعات مورد نیاز شبکه بانکی کشور از نکات قابل توجه این بازدید بود. شرکت توسن‌تکنو ضمن استمرار همکاری موفق خود با شرکت‌های مطرح دنیا نظیر GRG Banking ،ATEC AP ،PAX و … ، این بار با هدف ارتقاء توانمندی زنجیره سرویس و پشتیبانی خود در بخش بانکی، به تازگی برای ارائه خدمات پشتیبانی به طیف وسیعی از خودپردازها و خودپرداز/خوددریافت‌ها با برندهای گوناگون اعلام آمادگی کرده است. این شرکت در سال جاری با توجه به هدف‌گذاری خود برای توسعه فعالیت‌های زنجیره پشتیبانی سخت‌افزار و نرم‌افزار بانکی، علاوه بر پشتیبانی، تعمیرات و نگهداری خودپردازهای برند KINGTELLER ،ATEC AP ،LG ،NCR و GWI، خودپرداز/خوددریافت‌های برند GRG Banking و ATEC AP، دستگاه‌های خوددریافت برند GRG Banking، پایانه‌های غیرنقدی و خودبانک‌های برند GWI و GRG Banking، اقدام به تجهیز کامل قطعات و ارتقای دانش نرم‌افزاری تعمیرات خودپردازهای مدل 5600 و 7600 برند HYOSUNG نموده است تا از این پس برند HYOSUNG نیز در سبد پشتیبانی شرکت توسن‌تکنو قرار گیرد.

بازدید بانک انصار در شرایطی صورت گرفت که توسن‌تکنو با بهره‌گیری از 37 دفتر استانی موفق به پوشش کامل پهنه کشور عزیزمان جهت خدمات پشتیبانی دستگاه‌های خودپرداز شده است و همچنین با استفاده از توان فنی و برنامه‌ریزی‌های زیرساختی توانسته است رضایت بانک‌های بزرگی نظیر بانک ملی و بانک‌های خصوصی متعددی را جلب نماید. از سوی دیگر در چند سال اخیر این شرکت با جذب نیروهای زبده در حوزه تعمیرات و نگهداری دستگاه‌های خودپرداز هیوسانگ، دانش لازم در این خصوص را کسب نموده و ضمن مذاکره و تأمین اقلام قطعات یدکی لازم، با نهادینه نمودن آموزش‌های فنی در بدنه کارشناسان و ظرفیت‌سازی در دفاتر استانی، توانمندی ارائه خدمات پشتیبانی دستگاه‌های مذکور را به سطح بالایی ارتقاء داده است. از این رو هم‌اکنون این امکان برای بانک‌های مختلف کشور و نیز شبکه مالکان شخصی این دستگاه‌ها پدید آمده است که از این فرصت برای بهبود سطح سرویس دستگاه‌های خود در اقصی‌نقاط کشور اقدام کنند. با توجه به این که توسن‌تکنو هم‌اکنون بزرگترین شبکه خودپرداز شخصی (IAD) در ایران را با برند «مانی‌تک» گسترش داده است، علاوه بر بانک‌های کشور مالکین این قبیل دستگاه‌ها نیز می‌توانند از مزایای سرویس جدید و خاص پشتیبانی برندهای مذکور بهره‌مند گردند. شایان ذکر است که شرکت توسن‌تکنو در حال حاضر در حوزه پرداخت نیز نماینده انحصاری مجاز برای ترویج، فروش و پشتیبانی از تمام پایانه‌های نقطه فروش شرکت PAX در ایران است.

گفتنی است که بانک انصار به عنوان بزرگ‌ترین بانک خصوصی کشور با شعار «نماد خدمت و اعتبار»، یکی از مهم‌ترین بانک‌های استفاده کننده از راهکارهای جامع توسن‌تکنو در حوزه بانکی است.

فیلمی کوتاه از حاشیه بازدید مدیران ارشد بانک انصار از سایت تولید توسن‌تکنو تهیه شده که در ذیل قابل مشاهده است. با این توضیح که روی نوار ابزار پخش‌کننده‌ی فیلم، امکان انتخاب کیفیت‌های متفاوت از فیلم با توجه به سرعت اینترنت شما وجود دارد.

ویدئو بازدید مدیران ارشد بانک انصار از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو  را در اینجا مشاهده کنید.

#تولیدی_برای_ایران
#متخصصی_در_دسترس

/http://fa.tosantechno.com

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.