روش‌های دریافت رمز دوم پویای بانک سینا

ما در مطلب ادامه روش‌های دریافت رمز دوم پویای بانک سینا از طریق پیامک، سامانه هریم و اپلیکیشن با فیلم آموزشی معرفی کرده‌ایم.

در راستای پیاده‌سازی رمز دوم پویا برای کارت‌های بانکی، دریافت رمز دوم یکبارمصرف به روش‌های مختلف برای مشتریان امکان‌پذیر شده است. ما در مطلب ادامه، روش‌های دریافت رمز دوم پویای بانک سینا از طریق پیامک، سامانه هریم و اپلیکیشن را معرفی کرده‌ایم.

 دریافت رمز پویا از طریق پیامک در اینترنت بانک، موبایل بانک و تلفن بانک سینا

مشتریان بانک سینا می‌توانند با انتخاب گزینه دریافت رمز اینترنتی از طریق پیامک (رمز پویا) در سامانه‌های اینترنت بانک، موبایل بانک و تلفن بانک سینا، در انجام تراکنش‌های کارتی خود رمز دوم پویا را از طریق پیامک دریافت کنند. به این منظور لازم است مشتریان گرامی با مراجعه به شعب بانک از صحت شماره موبایل ثبت شده در بانک اطمینان حاصل نمایند.

 روش‌های دریافت رمز دوم پویای بانک سینا

 ارسال رمز دوم پویا از طریق سامانه هریم بصورت پیامک

علاوه بر روش بالا امکان ارسال رمز دوم پویا به صورت پیامک فراهم شده و مشتریان می‌توانند در زمان انجام پرداخت‌ها و خریدهای اینترنتی، درخواست خود را بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار یا اجرای کد USSD برای دریافت رمز به صورت پیامک به بانک ارسال کنند.

در این خدمت با اضافه شدن دکمه “درخواست رمز پویا” به درگاه‌های پرداخت اینترنتی و برنامک‌های پرداخت، این امکان فراهم می‌شود که مشتریان، رمز دوم پویای خود را از طریق پیامک دریافت کنند.

با توجه به اینکه دریافت رمز پویا از طریق پیامک منوط به ارائه تائیدیه شماره تلفن همراه به بانک است، لذا مشتریان گرامی با مراجعه به شعب بانک از صحت شماره تلفن اعلامی اطمینان حاصل کنند.

دریافت رمز دوم پویای بانک سینا از طریق اپلیکیشن ارس

بانک سینا در کنار فراهم ساختن امکان دریافت رمز دوم پویای کارت از طریق پیامک، نرم افزار رمزساز ارس را نیز در دسترس قرار داده است. نرم افزار رمزساز بانک سینا از طریق وبسایت بانک سینا در دسترس قرار دارد و با استفاده از اینترنت بانک سینا یا مراجعه به شعب هم قابل فعال‌سازی است.

 

راهنمای کاربردی استفاده از نسخه اندروید اپلیکیشن ارس

جدول/ روش نصب و استفاده از رمز دوم یکبارمصرف همه بانک‌ها

1 نظر
  1. عرفان شعبانی می گوید

    من لازم دارم رمز دوم پویا را

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.