توصیه‌های بانک توسعه صادرات برای تامین امنیت اطلاعات بانکی مشتریان

بانک توسعه صادرات ایران با توجه به افزایش کلاهبرداری‌های تلفنی و اینترنتی، توصیه‌هایی در جهت افزایش امنیت اطلاعات بانکی مشتریان سیستم بانکی ارائه کرد.

توصیه‌هایی برای افزایش امنیت اطلاعات بانکی

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران به نقل از مدیریت امور فناوری اطلاعات و ارتباطات این بانک، با توجه به افزایش کلاهبرداری‌های اینترنتی و تلفنی ضروری است مشتریان از افشای اطلاعات کارت‌های بانکی خود از قبیل CVV2، تاریخ انقضا، رمز دوم ایستا و پویا در تماس های تلفنی که با عناوین مختلف با آنان برقرار می شود، خودداری کنند.
لازم به یادآوری است کارشناسان این بانک هیچگاه این اطلاعات را از مشتریان درخواست نخواهد کرد. مشتریان همواره درصورت مواجه شدن با تماس‌های مشکوک، با نهایت هوشیاری و دقت عمل نموده و مراتب را در کمترین زمان ممکن به مرکز تماس OC (واحد عملیات بانک توسعه صادرات ایران) 02188554823 منعکس کنند.
همچون گذشته پیامک‌های اطلاع رسانی واریز و برداشت این بانک از سرشماره 98700730 و پیامک‌های حاوی رمز دوم پویای این بانک از سرشماره 3000940 ارسال خواهند شد. ضروری است مشتریان محترم، این شماره‌ها را در گوشی تلفن همراه خود ذخیره نموده تا در مواقع لزوم به آن مراجعه نمایند.
یادآوری می گردد پیامک‌هایی که خارج از این سرشماره ها ارسال شوند معتبر نیستند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.