با خدمات غیرحضوری بانک مهرایران، دیگر به شعبه مراجعه نکنید

هم‌زمان با شیوع بیماری کرونا و توصیه مراجع بهداشتی در خصوص کاهش تردد در سطح شهر و مراجعه به امکان عمومی، بانک قرض الحسنه مهرایران از تمام شهروندان درخواست می‌کند تا با استفاده از خدمات آنلاین این بانک، ریسک ابتلا به بیماری کرونا را کاهش دهند.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این راستا همه مشتریان بانک مهرایران می‌توانند از مجموعه گسترده خدمات غیرحضوری و اپلیکیشن موبایل بانک مهریران تمامی عملیات بانکی خود را انجام دهند. برای افتتاح حساب به کمک اپلیکیشن مهریران، به کمتر از 10 دقیقه زمان نیاز دارید. بنابراین نه تنها در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید، بلکه ضمن حفظ آرامش، مراقب سلامتی خود و اطرافیانتان نیز هستید.

تمام مراحل افتتاح حساب با استفاده از امن‌ترین روش‌ها و در سریع‌ترین حالت ممکن انجام می‌شود. به علاوه، کارت بانکی مشتری از طریق شرکت پست، به صورت رایگان درب منزل به او تحویل داده خواهد شد.

دسترسی مشتری به شماره حساب، شماره کارت، رمز اول و رمز دوم در اولین لحظه پس از افتتاح حساب، به راحتی در اپلیکیشن امکان‌پذیر است.

اقساط تسهیلات، انتقال وجه از طریق کارت به کارت، پایا و ساتنا، استعلام و پرداخت قبوض آب، برق، تلفن و …، خرید شارژ سیم کارت و اینترنت، سامانه فروش سهام عدالت، احراز هویت در سجام، ارسال کارت هدیه مجازی و مدیریت چک و … از دیگر خدمات غیرحضوری بانک مهرایران است که مشتریان می‌توانند با استفاده از آن بدون مراجعه به شعبه درخواست های بانکی خود را انجام دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.