افزایش سرمایه‌ سال 99 بیمه کوثر

افزایش سرمایه 84درصدی بیمه کوثر از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها در مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت بیمه کوثر به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی بیمه کوثر، مجمع به‌صورت برخط و باحضور امیر هوشنگ جنگی، رییس مجمع؛ یاسر علیدادی و حسن جعفری، ناظران مجمع؛ مصطفی مقصودی، منشی مجمع؛ مجید مشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل شرکت و بازرس قانونی شرکت و نمایندگان سازمان بورس و اوراق‌بهادار و بیمه مرکزی و نیز جمعی از سهام‌داران برگزار شد.

مدیرعامل شرکت بیمه کوثر از تحقق سود هزارو300میلیارد تومانی در بخش سرمایه‌گذاری خبر داد و تصریح‌کرد: امید است تا پایان سال در این بخش شاهد هزارو600میلیارد تومان سود سرمایه‌گذاری‌ها باشیم و ارزش پرتفوی بورسی شرکت به بیش از 10هزارمیلیارد تومان برسد.

مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه در آینده نزدیک شاهد یک جهش حداکثری در بخش سرمایه‌گذاری خواهیم بود، تصریح‌کرد: با بهره‌مندی از دارایی‌های ثابت و پتانسیل‌های موجود در شرکت سرمایه خود را افزایش خواهیم داد.

مدیرعامل بیمه کوثر دستیبابی به سود عملیات بیمه‌گری و کاهش زیان بیمه‌گری را یکی از برنامه‌های شرکت برشمرد و خاطرنشان‌کرد: سعی داریم با برنامه‌ریزی و ورود به بازارهای مالی سودده جایگاه خود در میان سه شرکت برتر سوداور در میان شرکت‌های بیمه‌ای را حفظ کنیم.

مجید مشعلچی فیروزآبادی کسب جایگاه در بین سه شرکت برتر بیمه‌ای خصوصی را چشم‌انداز شرکت دانست و خاطرنشان‌کرد: افزایش رضایت مشتریان و سوداوری دو هدف اصلی شرکت است.

وی افزود: رشد سهم از بازار صنعت بیمه، رضایت‌ذی‌نفعان، پرداخت به‌موقع و براورد منصفانه خسارت، بهینه‌سازی ترکیب فروش، کسب بالاترین سطح مالی توانگری مالی، ارتقای سطح توانمندی و بهره‌وری سرمایه انسانی و رشد سوداوری با بهینه‌سازی عملیات بیمه‌گری و سرمایه‌گذاری موفق از اهداف کلان شرکت است.

مدیرعامل بیمه کوثر تصویب افزایش سرمایه را گامی مهم در رشد و شکوفایی شرکت دانست و تاکید کرد: امید است در سال جهش تولید براساس منویات مقام معظم رهبری برگ زرین دیگری را در عملکرد شرکت و فخر سهام‌داران رقم بزنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.