معرفی هلدینگ فناپ، سکوی خلق آینده

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) در 24 دی‌ماه سال 1384 با سرمایه‌گذاری گروه مالی پاسارگاد و همکاری جمعی از نخبگان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور تأسیس شد.

مأموریت اولیه فناپ در ابتدا، طراحی و تهیه راهکار بانکی بومی ایرانی با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که با عنایت خداوند محقق گردید. پس از این موفقیت، فناپ فعالیت‌های خود را در صنعت فناوری اطلاعات با ارائه راهکارهای جامع مالی، راهکارهای جامع بیمه‌گری، بورس و مدیریت و پردازش تراکنش‌های مالی گسترش داد که هم‌اکنون بخشی از بزرگ‌ترین بانک‌های خصوصی و دولتی کشور، سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه و کارگزاران بورس، در حال استفاده و بهره‌برداری از آن‌ها هستند.

توسعه و پیاده سازی راهکار حمل و نقل هوشمند باتکیه بر دوربین‌های ثبت تخلف و سرعت سنج، نخستین تجربه فناپ در حوزه‌های غیرمالی و بانکی بود و در ادامه با ارائه خدمات ارزش افزوده محتوایی و پرداخت بر بستر موبایل و راه‌اندازی اپراتور ارتباطات ثابت مخابراتی، در بخش‌های مختلف زنجیره ارزش فناوری ارتباطات نقش آفرین شد.

راه اندازی نخستین تلویوزیون اینترنتی کشور، طراحی و پیاده‌سازی راهکار جامع سازمانی و صنعتی در قالب بزرگترین پروژه نرم افزاری کشور و راه اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی کسب‌وکارهای نوپا بخش دیگری از دستاوردهای گروه فناپ تا به امروز بوده است.

 شرکت‌های هلدینگ فناپ

برای آشنایی با شرکت‌های هلدینگ فناپ روی عکس زیر کلیک کنید:

پروژه‌های فناپ

معرفی پروژه پلی‌پاد؛ نخستین کنسول ابری بازی در خاورمیانه

برای آشنایی بیشتر با ماموریت‌ها و پروژه‌‎های فناپ به آدرس https://fanap.ir/ مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.