انتشار نسخه جدید همراه‌ بانک «مهریران»

آخرین نسخه نرم‌‌افزار همراه‌ بانک مهر ایران با ارائه قابلیت‌هایی جدید برای کاربران اندروید ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در نسخه مذکور سرویس‌های جدیدی همچون تسهیلات آنلاین با ضامن، تسهیلات کالا کارت سازمانی و سامانه صیاد راه‌اندازی و فرآیند برخی سرویس‌ها نیز بهینه‌سازی شده است.

نرم‌افزار «مهریران» بسیار کاربرپسند بوده و استفاده از آن بسیار آسان است. با این حال، در ادامه توضیحاتی برای بهره بردن آسان‌تر کاربران از قابلیت‌های نسخه جدید ارائه شده است.

امکانات جدید همراه‌بانک مهریران

در بخش چک صیادی سه قابلیت ثبت چک، دریافت چک و انتقال چک در نظر گرفته شده که برای صادرکنندگان و دریافت‌کنندگان چک ضروری است. لازم به یادآوری است با اجرای قانون جدید چک، چک‌های جدید زمانی اعتبار پیدا می‌کنند که از سوی صادرکننده و دریافت‌کننده چک در سامانه صیاد بانک مرکزی ثبت شوند. همچنین انتقال چک نیز به ثبت در سامانه صیاد نیاز دارد. اکنون این قابلیت‌ها در نسخه جدید همراه‌بانک مهر ایران ارائه شده است.

بخش تسهیلات نیز در نسخه جدید نرم‌افزار همراه‌ بانک مهر ایران کامل‌تر شده و اکنون در قسمت درخواست تسهیلات آنلاین، سه مورد تسهیلات بدون ضامن، تسهیلات دارای ضامن و تسهیلات کالا کارت به چشم می‌خورد. قابلیت درخواست تسهیلات بدون ضامن پیش از این نیز روی نرم‌افزار همراه‌بانک وجود داشت. تفاوت اصلی این نوع تسهیلات با تسهیلاتی که نیاز به ارائه ضامن دارد، در امتیاز اعتباری مشتری است. به‌ گونه‌ای که تسهیلات بدون ضامن تنها به مشتریانی قابل ارائه است که در فرآیند اعتبارسنجی، خوش‌حساب و کم‌ریسک ارزیابی شوند. در حال حاضر امکان درخواست هر دو نوع تسهیلات با ضامن و بدون ضامن، با استفاده از همراه‌بانک مهر ایران وجود دارد.

کالا کارت نیز یک کارت اعتباری خرید کالاست که تمایز آن با طرح‌های مشابه سایر بانک‌ها در کارمزد اندک (2 تا 4 درصد) و پذیرندگان گسترده‌ای است که آن را پشتیبانی می‌کنند. در آخرین نسخه ارائه شده همراه‌بانک مهر ایران، قابلیت درخواست کالا کارت برای کارکنان سازمان‌ها نیز فراهم شده است.

منبع بانک مهر ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.