تجلیل از مدیرعامل هلدینگ بهسازان فردا در اجلاس مدیران ارزش‌آفرین

مدیرعامل هلدینگ بهسازان فردا، هلدینگ IT بانک ملت، در نخستین اجلاس سراسری مدیران ارزش‌آفرین در تحول و توسعه کسب‌وکارهای ایران، مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی گروه بهسازان فردا، هدف از این همایش که با همکاری وزارت صنعت معدن و تجارت، اتاق بازرگانی ایران و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور روز دوشنبه ۱۸ مردادماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن تهران برگزار شد، اشاعه فرهنگ کارآفرینی و تولید و تجلیل از مدیران برتر واحدهای تولیدی، صنعتی و اقتصادی بود.

در این همایش، از دکتر علی حکیم جوادی، مدیرعامل گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا به‌عنوان مدیر ارزش‌آفرین برتر در تحول‌وتوسعه کسب‌وکار در حوزه فناوری اطلاعات تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

توسعه کسب‌وکار در فضای ملی و بین المللی، اهمیت مدیریت استراتژیک در کسب‌وکارها، نقش مهارت، خلاقیت و نوآوری در توسعه کسب‌وکار، اقدامات ابتکاری مدیران در حوزه بازاریابی و فروش ازجمله اهداف، رویکردها و محورهای ارزیابی این اجلاس سراسری بود.

همچنین کارآفرینی، خلاقیت، استفاده از تکنولوژی برتر و بومی‌سازی، قابلیت تجاری‌سازی و خلق ثروت از محورهای ارزیابی مدیران در این اجلاس بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.