سداد و ایوا برند محبوب مردم در سال 1400 شدند

با ثبت آرای مردمی، عنوان برند محبوب ایرانی در سال 1400 به اپلیکیشن ایوا و شرکت پرداخت الکترونیک سداد تعلق گرفت.

هشتمین دوره از نظرسنجی جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان، به‌ عنوان گسترده‌ترین نظرسنجی مردمی برای انتخاب برندهای محبوب ایرانی در سال 1400، با حضور بالغ بر 1500 برند ایرانی به اتمام رسید. این جشنواره همه ساله با حمایت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

در این جشنواره برند «ایوا» در گروه اپلیکیشن‌های پرداخت و برند «پرداخت الکترونیک سداد» در گروه پایانه‌های فروشگاهی (POS) با ثبت بالاترین آرا و اقبال عمومی مردم موفق شدند لوح زرین برندهای محبوب را در هر دو دسته  به‌دست آورند.

براین اساس، در مراسم اختتامیه جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان که روز 17 مردادماه در سالن رایزن تهران برگزار شد، با اهدای گواهینامه و تندیس زرین از محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد تقدیر شد.

لازم بذکر است شرکت پرداخت الکترونیک سداد به‌عنوان بازوی توانمند و اجرایی بانک ملی ایران در صنعت پرداخت از حدود 7 سال پیش، فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.

همچنین سرویس «نشان بانک» اپلیکیشن ایوا به‌عنوان نخستین شعبه دیجیتال بانک‌ ملی ایران، در مدت زمان کوتاه فعالیت خود،  خدمات ارزشمندی را در بستر بانکداری دیجیتال به مشتریان ارائه کرده است.

 
منبع پرداخت الکترونیک سداد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.