ثبت نام و تغییر رمز غیرحضوری اینترنت بانک و موبایل بانک رفاه

به منظور بهبود و ارتقای کیفیت خدمات الکترونیکی بانک رفاه و با هدف افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، نسخه جدید سامانه بانکداری اینترنتی این بانک راه اندازی شد. که در آن ثبت نام و تغییر رمز غیرحضوری اینترنت بانک و موبایل بانک رفاه فراهم شده است.

 در نسخه جدید که ویژه مشتریان حقیقی بانک رفاه است خدماتی همچون، “ثبت نام آنلاین/ فراموشی رمز” سامانه های اینترنت بانک و موبایل بانک، دریافت رسید از گزارش صورتحساب و امکان مشاهده مانده و سقف ریالی تراکنش های هر حساب در روز ارائه شده است. در متن زیر نحوه ثبت نام و تغییر رمز غیرحضوری اینترنت بانک و موبایل بانک رفاه توضیح داده شده است.

کاربران سامانه بانکداری اینترنتی حقیقی می توانند با استفاده از منوی “ثبت نام آنلاین/ فراموشی رمز” در صفحه ورود به سامانه اینترنت بانک و با ورود اطلاعات کارت و شماره موبایل خود نسبت به فعال سازی سامانه های بانکداری اینترنتی و موبایل بانک و یا تغییر نام کاربری، رمز عبور اول و دوم خود بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب، اقدام کنند. 

همچنین، کاربران می توانند از طریق گزارش صورتحساب و با انتخاب آیکن آن بر روی هر ردیف از صورتحساب، نسبت به دریافت و چاپ رسید تراکنش مورد نظر اقدام کنند. 

علاوه بر این، پس از انتخاب حساب مبدأ در زمان انتقال وجه در منوهای انتقال وجه فوری، پایا، ساتنا، پرداخت قبض، پرداخت حق بیمه کارفرمایان و پرداخت تسهیلات در سامانه بانکداری اینترنتی، امکان مشاهده سقف مبلغ قابل انتقال در 24 ساعت و حداکثر مبلغ قابل انتقال در شبانه روز جاری از حساب مبدأ برای کاربران فراهم شده است.

منبع بانک رفاه کارگران
3 نظرات
  1. حسین سارانی می گوید

    چرا نمی شود تغیر رمز مدم

  2. نعمت الله شایقی زاده بنه کهل می گوید

    نظری نداریم

  3. ناشناس می گوید

    واقعا‌بدترین‌اپکیشن‌همراه‌بانک‌،بانک‌رفاه‌است،حیف‌این‌بانک‌که.ابروشو‌بااین‌همراه‌بانک‌برده…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.