عبور همراه کارت از مرز 3 میلیون نصب فعال کافه بازار

 تعداد نصب‌های فعال اپلیکیشن پرداخت همراه کارت در کافه‌بازار از مرز 3 میلیون کاربر عبور کرد.

به گزارش همراه کارت، این اپلیکیشن پرداخت موفق شده است به عدد چشم‌گیر 3 میلیون نصب فعال در کافه‌بازار برسد. این گزارش همچنین می‌افزاید، همراه کارت در مجموع بیش از 15 میلیون کاربر دارد، که از خدمات مختلف آن؛ شامل کارت به کارت از مبدا 32 بانک و موسسه اعتباری، دریافت موجودی، خرید شارژ، پرداخت و استعلام قبض‌های خدماتی، خرید بسته اینترنت، پرداخت عوارض آزادراهی، نیکوکاری، پرداخت خلافی خودرو و…، روی گوشی‌های هوشمند iOS  و اندرویدی استفاده می‌کنند.

شایان ذکر است بررسی دسته اپلکیشن‌های مالی و پرداخت در استور ایرانی کافه بازار، نشان می‌دهد در حال حاضر همراه کارت با بیش از 3 میلیون نصب فعال، دومین اپلیکیشن پرداخت پرکاربرد کشور است.

همراه کارت با تاکید بر بهبود طراحی رابط و تجربه کاربری، رقم زدن تجربه‌ای دلچسب در استفاده از خدمات پرداخت برای عموم مردم را یکی از ماموریت‌های اصلی خود می‌داند. در همین راستا، کسب میانگین امتیاز 4.7 از سوی کاربران در کافه‌بازار نشان می‌دهد که همراه کارت در راه رسیدن به این هدف موفق بوده است و توانسته نظر مثبت کاربران خود را به دست آورد.

همراه کارت از طریق وب سایت این اپلیکیشن به نشانی www.hamrahcard.ir برای آیفون و از طریق استورهای اندرویدی نظیر گوگل‌پلی و کافه‌بازار برای گوشی‌‌های هوشمند اندرویدی قابل دریافت است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.