صعود بهارانه سداد در سهم از بازار تراکنش‌ها

شرکت پرداخت الکترونیک سداد موفق شده است در فروردین‌ماه سال 1401، سهم بازار خود را در تعداد تراکنش‌های کارتخوان فروشگاهی، ابزار پذیرش اینترنتی و ابزار پذیرش موبایلی افزایش دهد.

بر اساس هشتاد و دومین گزارش اقتصادی شاپرک که فروردین‌ماه ۱۴۰۱ منتشر شد، شرکت پرداخت الکترونیک سداد در تعداد تراکنش‌های ابزارهای پذیرش، پیشرفت داشته است.

در بخش «سهم از تعداد تراکنش‌های کارتخوان فروشگاهی» شرکت پرداخت الکترونیک سداد در فروردین‌ماه سال 1401 با رشد 0.06 درصدی، سهم خود را در این بخش بازار به 8.75 درصد رسانده در حالی که این شاخص در اسفندماه سال گذشته 8.69 درصد بوده است.

«سهم از تعداد تراکنش‌های ابزار پذیرش اینترنتی» سداد نیز در فروردین‌ماه امسال با رشد 0/23 درصدی به 7/46 درصد افزایش یافته در حالی که پوشش اسفندماه سال 1400 شرکت سداد در این ابزار 7/23درصد بوده است.

در بخش «سهم از تعداد تراکنش‌های ابزار پذیرش موبایلی» نیز شرکت پرداخت الکترونیک سداد در فروردین‌ماه سال جاری با رشد 0.05 درصدی، توانست سهم خود را در این بخش بازار به 0.19 درصد برساند.

گفتنی است بر اساس اعلام شرکت شاپرک، بررسی شاخص سهم شرکت‌های پی‌اس‌پی از بازار تراکنش‌های هر یک از ابزارهای پذیرش، سبب شناخت حوزه فعالیت و نحوه سرمایه‌گذاری هر یک از شرکت‌های پی‌اس‌پی در ابزارهای پذیرش می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.