دریافت آنلاین وام بدون ضامن از طریق ویپاد

ویپاد که از بهمن‏ ماه ۱۴۰۰، ارائه خدمات «الان بخر، بعدا پرداخت کن» (BNPL) خود را در قالب طرح پشتوانه به کاربرانش آغاز کرده بود، با هدف توسعه فراگیری مالی و دسترسی همگانی به خدمات پایه بانک پاسارگاد، از هفته گذشته این خدمات را به صورت عمومی در اختیار تمام متقاضیان از سراسر کشور قرار داده است.

از این پس تمامی افرادی که در ویپاد افتتاح حساب کرده باشند و لزوما مشتری بانک پاسارگاد نباشند، در صورت نداشتن بدهی و چک برگشتی، می‌توانند به صورت آنلاین، بدون ضامن و صرفا مبتنی بر اعتبارسنجی، ظرف حداکثر پنج دقیقه، از ویپاد تسهیلات خرد (تا سقف سه میلیون تومان اعتبار) دریافت کنند.

روال کلی تسویه این نوع تسهیلات نیز به این ترتیب خواهد بود که پس از دریافت تسهیلات، مدت زمان مشخصی (بسته به مبلغ تسهیلات بین یک تا سه هفته) به عنوان مهلت مصرف این تسهیلات لحاظ شده و پس از پایان آن، صورت‌حسابی از سوی ویپاد صادر و در اختیار کاربر قرار داده است.

دریافت آنلاین وام بدون ضامن از طریق ویپاد

مهلت پرداخت این صورت‌حساب یک ماه است که  بسته به مبلغ تسهیلات، از سوی کاربر تا سه ماه قابل تمدید است. اعتبار این تسهیلات در تمامی فروشگاه‏های مجهز به کارتخوان در سراسر کشور و نیز تمامی فروشگاه‏های اینترنتی قابل استفاده خواهد بود و از این جهت، محدودیتی در استفاده از این اعتبار برای کاربران وجود نخواهد داشت.

علاوه بر این کمپین تبلیغاتی ویپاد نیز در سراسر کشور آغاز شده و طرح پشتوانه به‌عنوان بستر تسهیلات عمومی و بدون نیاز به ضامن، روی بیلبوردهای فیزیکی شهرهای کشور معرفی شده است.

لازم به ذکر است، ویپاد محصولی از بانک پاسارگاد است که مبتنی بر سرزمین هوشمند پاد توسعه یافته و علاوه بر امکان برخورداری از تسهیلات خرد مصرفی، امکان افتتاح حساب دیجیتال بانک پاسارگاد، دریافت کارت مجازی بانک پاسارگاد، دریافت کارت نقدی فیزیکی بانک پاسارگاد در آدرس دلخواه، صدور و ارسال آنی کارت هدیه و مجموعه متنوعی از خدمات دیگر را در اختیار تمامی هموطنان از سراسر کشور قرار می‏دهد.

نسخه ‏‏های مختلف ویپاد (تحت وب، اندروید و iOS) از طریق سایت Wepod.ir و فروشگاه‏های کافه بازار، سیب اپ و… در دسترس علاقه‌مندان به استفاده از این خدمات قرار دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از سرزمین هوشمند پاد به سایت ic.pod.ir مراجعه نمایید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.