دریافت همزمان «درگاه پرداخت اینترنتی» و «اینماد» در بانک صادرات ایران

ثبت همزمان درخواست درگاه پرداخت اینترنتی IPG و دریافت اینماد برای متقاضیان و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی توسط بانک صادرات ایران فراهم شد.

 این بانک با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سپهر (پاس) با هدف ایجاد بسترهای لازم برای دریافت هم زمان اینماد و درگاه پرداخت اینترنتی، بهینه‌سازی، تسریع فرآیندهای حوزه پرداخت و همچنین رویکرد تعاملی با نهادهای متولی از جمله مرکز توسعه تجارت الکترونیکی طی ماه‌های گذشته با ارائه یک وب سرویس از طریق پنجره واحد مرکز تجارت الکترونیکی امکان ثبت درخواست درگاه پرداخت اینترنتی توسط متقاضیان در سایت Enamad.ir را برای کسب و کارهای اینترنتی فراهم کرد.

دریافت همزمان «درگاه پرداخت اینترنتی» و «اینماد» در بانک صادرات ایران

بدین ترتیب فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند هم زمان با دریافت یا تمدید نماد اعتماد الکترونیکی (مجوز کسب و کار در فضای مجازی) به صورت مستقیم، درگاه پرداخت اینترنتی IPG نیز دریافت کنند.

با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با ثبت درخواست از طریق سایت اینماد نیازی به وارد کردن اطلاعات یا ارسال مستندات مجدد از طریق شعب یا سایر مسیرهای قبلی برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران نیست.

با استفاده از قابلیت جدید، متقاضیان درگاه پرداخت اینترنتی می‌توانند اطلاعات احراز شده هویتی، دامنه، تلفن ثابت و همراه، نشانی الکترونیکی، نشانی محل کار، نوع فعالیت، کد رهگیری مالیاتی، شماره حساب، شماره شبا و سایر اطلاعات صحت‌سنجی شده را تنها با یک کلیک از طریق این وب سرویس به شرکت psp مورد نظر ارسال کنند.

از جمله ویژگی‌های دیگر این وب سرویس می‌توان به سرعت بخشیدن به فرآیند درخواست و راه‌اندازی درگاه پرداخت اینترنتی متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران، امکان دریافت درگاه پرداخت اینترنتی متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران برای فروشگاه‌های اینترنتی که درگاه پرداخت اینترنتی سایر شرکت‌های PSP و متصل به سایر بانک‌ها را دارند، به صورت همزمان و بدون محدودیت در تعداد درگاه پرداخت اشاره کرد.

همچنین عدم نیاز به مراجعه متقاضیان به شعب بانک صادرات برای ثبت درخواست درگاه پرداخت اینترنتی، عدم نیاز به ارسال مستندات، اطلاعات و احراز هویت متقاضیان در شعب بانک صادرات ایران و همچنین عدم نیاز به تایید صحت مدارک توسط همکاران شعب، امکان ثبت درخواست درگاه پرداخت اینترنتی متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران از طریق سایر شرکت‌های PSP و پرداخت‌یار دارای مجوز بانک مرکزی و شاپرک که امکان اتصال به وب سرویس را دارند نیز از دیگر مزایای استفاده از وب سرویس جدید درخواست IPG بانک صادرات ایران است.

منبع بانک صادرات ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.