شعبه تخصصی بانک توسعه صادرات ایران برای ارائه خدمت به شرکت‌های دانش بنیان معرفی شد

مراسم معرفی شعبه تخصصی بانک توسعه صادرات ایران برای ارائه خدمات و تسهیلات به شرکت های دانش بنیان با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد این بانک برگزار شد.

سیدعلی حسینی و جمعی از مدیران ارشد بانک به مناسبت هفته دولت با حضور در شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران، این شعبه را به عنوان شعبه تخصصی برای ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان معرفی کردند.

شعبه بلوار کشاورز پیرو دستور مدیرعامل و حساسیت موضوع ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان، به عنوان شعبه تخصصی برای ارائه تسهیلات و خدمات به شرکت های دانش بنیان انتخاب شد.

چهارهزار و 690 میلیارد ریال تسهیلات تا پایان تیرماه سال جاری به شرکت های دانش بنیان اعطا شده، که 12 درصد از کل تسهیلات اعطایی بانک را در یک سال اخیر شامل می شود.

همچنین در راستای ارائه خدمات مناسب به مشتریان حوزه دانش بنیان، ارتباط مطلوبی بین بانک، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی شکل گرفته است ضمن اینکه پس از امضای تفاهم نامه بانک توسعه صادرات ایران و وزارت نفت، شرکت های دانش بنیان برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده اند.

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، از این پس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران به طور متمرکز و تخصصی، فرایند اعطای تسهیلات، خدمات و ارائه مشاوره به شرکت های دانش بنیان را برعهده دارد.

منبع بانک توسعه صادرات ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.