بیمه ایران علی الحساب ۲۰۰ میلیون تومان خسارت بابت دیه حادثه تصادف شوشتر پرداخت می کند

فایضی زاده مدیر کل بیمه ایران استان خوزستان ضمن ابراز همدردی با بازماندگان و مصدومین این حادثه دردناک اعلام کرد: در راستای سیاست دولت مردمی در خدمتگزاری سریع و بی منت با مصوبه اعضای هیات مدیره، بیمه ایران علی الحساب ۲۰۰ میلیون تومان خسارت بابت دیه حادثه تصادف شوشتر به حساب ذی نفعان واریز می کند.

فایضی زاده با اعلام این خبر افزود،‌ در این حادثه تعداد فوتی ها ۱۶نفر و مصدومین ۸نفر بودند که به تمامی فوت شدگان به تعداد ظرفیت مینی بوس دیه تعلق میگیرد واین مبلغ بعد از تشکیل پرونده به ذی نفعان و وراث پرداخت خواهد شد.

فایضی زاده در ادامه افزود: بیمه ایران، نگاه ویژه‌ای به بیمه‌گزاران و زیاندیدگان دارد و در این راستا و در شرایط اقتصادی دشوار کنونی، جهت حمایت از خانواده‌های بازماندگان این حادثه در اقدامی سریع در اولین روز حادثه نسبت به اعزام کارشناسان برای شناسایی و تکمیل پرونده خسارتی اقدام نمود.

مدیر کل بیمه ایران استان خوزستان تاکید کرد: بیمه ایران  به عنوان بزرگترین شرکت بیمه ای همواره در کنار بیمه گزاران و افراد زیاندیده حضور دارد و با رسیدگی سریع وبموقع اجازه نخواهد داد خانواده ها دچار مشکلات ناشی از حوادث گوناگون گردند.

منبع بیمه ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.