افزایش سهم سداد از کل مبلغ تراکنش‌ها در شهریور ۱۴۰۱

شرکت پرداخت الکترونیک سداد موفق شد علاوه بر افزایش سهم خود از کل مبلغ تراکنش‌های شبکه پرداخت جایگاهش را به عنوان سومین شرکت دارای بیشترین مبلغ تراکنش در شهریور ماه تثبیت کند.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، مبلغ تراکنش‌های پذیرش شده روی کارتخوان‌ها و ابزار پذیرش اینترنتی سداد درشهریور ماه به ترتیب 0.45 و 1.7 درصد افزایش داشته است. سداد موفق شد با این افزایش همچنان رتبه سوم بیشترین سهم از مبلغ تراکنش‌ها را معادل با 12.69 درصد حفظ کند.

افزایش سهم سداد از کل مبلغ تراکنش‌ها

بر اساس گزارش اقتصادی شاپرک، سهم پرداخت الکترونیک سداد از تعداد تراکنش‌های ابزار پذیرش اینترنتی هم با 1.45 درصد افزایش نسبت به مرداد ماه به 9.35 درصد رسید و به این ترتیب رتبه دوم در افزایش این رسته از تراکنش‌ها نیز به سداد رسید.

بررسی مقایسه‌ای آمارهای شاپرک در مرداد و شهریور 1401 نشان می‌دهد سهم شرکت سداد از مبلغ تراکنش‌های خرید و پرداخت قبض و خرید شارژ نیز به ترتیب 0.6 درصد و 1.48 درصد افزایش داشته است. پرداخت الکترونیک سداد همچنین در سهم از کارتخوان‌های تراکنش‌دار شاهد رشد بود. پیشن‌بینی می‌شود روند صعودی سداد در ماه‌های آینده نیز با اجرای طرح پذیرنده ملی که با همکاری بانک ملی به صورت گسترده از ابتدای آبان ماه کلید می‌خورد، ادامه داشته باشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.