میزان تسهیلات بانک توسعه تعاون در راستای مسئولیت اجتماعی

مدیر عامل بانک توسعه تعاون با حضور در میز خدمت مراسم راهپیمایی 22 بهمن، تسهیلات بانک در راستای مسئولیت اجتماعی طی سال جاری را 105 هزار میلیارد ریال اعلام نمود.

محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در خصوص میز خدمت مراسم راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: همه سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در راه پیشرفت اقتصادی و ارائه خدمات بهینه به مردم، برنامه‌ها و اقدامات متنوعی به اجرا درمی‌آورند.

وی افزود: بانک توسعه تعاون رویکرد مردمی و حمایت از تعاونی‌ها را ارجح بر نگاه اقتصادی دانسته و توانمندسازی تشکل‌های مردمی و تعاونی‌ها از مهمترین اهداف بانک است.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون اظهار داشت: این بانک طی ده ماه ابتدایی سال جاری مجموعا بیش از 105 هزار میلیارد ریال تسهیلات در راستای مسئولیت اجتماعی پرداخت نموده است.

شیخ حسینی خاطر نشان کرد: همگام با مردم که در مراسم سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در صحنه حاضر هستند، مسئولین با حضور در میز خدمت پاسخگوی سوالات و رسیدگی به مشکلات مردم می باشند و بر اساس طرح ملی خدمت میدانی شهید قاسم سلیمانی ۳۵ دستگاه در سطح وزرا، معاونین و مدیران کل ارشد پشت میز خدمت پای درد دل و مشکلات مردم نشستند.

وی افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان میزبان همه دستگاه های اجرایی این زمینه را فراهم نموده است تا وزرا، معاونین و روسای دستگاه های تابعه با حضور در میز خدمت و میز ارتباطات مردمی، در فضایی تعاملی به بررسی مشکلات پرداخته و شنوای پیشنهادها، انتقادات و نقطه نظرات باشند.

وی درباره خدمات ارائه شده در این طرح نیز گفت: با حضور گسترده معاونین وزیر در کنار شخص وزیر ، در همه حوزه های مرتبط با شرح وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، میز خدمت برپا شد که از جمله آنها می‌توان به رسیدگی به مشکلات تعاونی‌ها، روابط کار، اشتغال، بهزیستی، رفاه و یارانه‌ها، تامین اجتماعی، فنی و حرفه ای و همین طور امور مرتبط با نقش آفرینی بانکها، به علاوه حضور مدیران عامل صندوق ها اشاره کرد.

شیخ حسینی تصریح کرد: رویکرد اصیل انقلاب اسلامی، مردم مداری و محرومیت زدایی است و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز تاکید ویژه ای بر نگاه مردمی و مردم باوری و مردم محوریدارند.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: این بانک نقش عاملیت در طرح مشاغل خانگی، تبصره 18، اشتغال پایدار روستایی و عشایری ، معرفی شدگان نهادهای حمایتی و ازدواج جوانان را عهده دار بوده است و ارتقای سطح رفاهی مردم در تمامی طرح ها مد نظر بوده است.

شیخ حسینی همگام با مردم و مسئولین در مراسم راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کرد و با حضور در غرفه بانک توسعه تعاون در خیابان آزادی در این رویداد مردمی مشارکت نمود.

در این برنامه محمد جعفر ایرانی عضو هیات مدیره، احمد محمدی مدیر امور اعتباری، صیاد رحمان پور مدیر امور استانها و شعب و شهرام بخشا رییس اداره کل روابط عمومی و همکاران بانک نیز حضور داشتند.

منبع بانک توسعه تعاون
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.