جهش پرداخت الکترونیک سپهر در پنج مؤلفه شاپرک

پرداخت الکترونیک سپهر بالاترین رشد سهم مبلغی تراکنش‌ها در تیرماه را کسب کرد.

طبق آخرین آمار گزارش اقتصادی شاپرک در تیر ماه 1402، در شاخص سهم از کل مبلغ تراکنش‌ها، شرکت پرداخت الکترونیک سپهر با رشد 1.15 درصدی نسبت به ماه خرداد، به رقم 4.97 درصد دست یافت تا این شرکت بیشترین میزان رشد را در بین دوازده شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت به خود اختصاص دهد.

همچنین در شاخص سهم از مبلغ تراکنش های ابزار پذیرش اینترنتی، این شرکت با بیش‌ترین رشد به میزان 6.04 درصد نسبت به خرداد ماه، به عدد 11.47 درصد (معادل 196 هزار میلیارد ریال افزایش) دست پیدا کرد تا بار دیگر این شرکت با دو پله صعود، رتبه چهارم را کسب نماید.

پرداخت الکترونیک سپهر در شاخص های سهم از مبلغ تراکنش‌های خرید، پرداخت قبض و خرید شارژ به ترتیب با رشدی معادل 1.14 درصد و1.87 درصد ، بیشترین میزان رشد در میان شرکت‌های صنعت پرداخت را به دست آورده است.

شایان ذکر است شرکت پرداخت الکترونیک سپهر با رشد 0.84 درصدی، بالاترین میزان افزایش سهم ابزارهای تراکنش‌دار اینترنتی را از آن خود نموده تا این شرکت مجموعاً در تیر ماه 1402 با رشد در پنج شاخص بر اساس گزارش اقتصادی شاپرک، جایگاه نخست را در کسب بیش ترین تعداد شاخص‌های رشد به خود اختصاص دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.