پرداخت الکترونیک سپهر در گروه تولیدکنندگان برتر نرم افزار قرار گرفت

با اعلام وزارت صمت شرکت دانش بنیان پرداخت الکترونیک سپهر در گروه تولیدکنندگان برتر نرم افزار در عملکرد سال ۱۴۰۱ قرار گرفت.
روز چهارشنبه 18مردادماه، طی نشستی اسماعیل زاده، مدیرکل دفتر صنایع نرم افزار وزارت صمت از حمزه آقابابایی، مدیرعامل شركت دانش بنيان پرداخت الکترونیک سپهر تقدیر به عمل آورد.
اسماعیل زاده با اعلام اینکه شرکت پرداخت الکترونیک سپهر در ارزیابی سال ۹۹ وزارت صمت در حوزه طراحی و تولید نرم افزارهای تخصصی سیستم های بانکداری متمرکز و پرداخت الکترونیک کشور حائز بالاترین رتبه و کسب تندیس طلایی شد اظهار داشت: بسیار خرسندیم شرکت پرداخت الکترونیک سپهر همواره در این مسیر موفق بوده و طی عملکرد سال ۱۴۰۱ نیز جزء “تولید کنندگان برتر نرم افزار” قرار گرفته است.
پرداخت الکترونیک سپهر
اقابابایی نیز در ادامه این نشست از عملکرد یکساله این شرکت گزارشاتی ارائه نمود و گفت: شرکت دانش بنیان پرداخت الکترونیک سپهر به زودی از محصولات جدید خود رونمایی خواهد کرد تا بتواند سطح خدمات و سرویس های خاص مشتریان خود را ارتقا دهد.
مدیر عامل پرداخت الکترونیک سپهر در ادامه توضیحاتی در خصوص تجهیزات جدید مرتبط با صنعت پرداخت این شرکت از جمله دستگاه‌های کارتخوان اندرویدی که می‌تواند باعث جذب مشتریان جدید و ارائه سرویس‌های نوآور شود، بیان نمود و سپس گزارشی از سامانه‌های طراحی شده و در حال توسعه شرکت نیز توسط جنانی معاونت فناوری اطلاعات شرکت ارائه گردید.
در پایان اسماعیل زاده به همراه هیات همراه از مجموعه شرکت پرداخت الکترونیک سپهر بازدید به عمل آوردند.
پرداخت الکترونیک سپهر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.