اخذ مجوز سندباکس بازار سرمایه توسط مزدکس

پلتفرم مزدکس در سومین سال فعالیت خود موفق شد با اخذ مجوز سندباکس از سازمان بورس ۳ صندوق ETF بازار سرمایه را بر بستر بلاک‌چین عمومی توکنایز کرده و به سرمایه‌گذاران عرضه کند.

پلتفرم مزدکس ارائه دهنده خدمات آنلاین مبادلات دارایی دیجیتال و اولین پلتفرم دارای مجوز سندباکس بازار سرمایه در ایران با زیرساختی حرفه‌ای و هوشمند برای سرمایه‌گذاری است که به پشتوانه دانش فنی و تیم متخصص خود با نگاه به آینده در مسیر جهانی فعالیت می‌کند. این پلتفرم در سومین سال فعالیت خود موفق شد با اخذ مجوز سندباکس از سازمان بورس ۳ صندوق ETF بازار سرمایه را بر بستر بلاک‌چین عمومی توکنایز کرده و به سرمایه‌گذاران عرضه کند. در حال حاضر ۳ صندوق از انواع مختلف درآمد ثابت، طلا و اهرمی در مزدکس لیست شده و کاربران می‌توانند به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته از امکان معامله آنها بهره‌مند شوند.

  1. صندوق سرمایه گذاری کارا
  2. صندوق سکه طلای کهربا
  3. صندوق سرمایه گذاری اهرم

لازم به ذکر است بحث پشتوانه‌سازی دقیق برای توکنایز دارایی‌ها در بستر بلاکچین آن هم با نظارت قانونگذاران یکی از چالش‌های مهم معاملات سهام دیجیتال است و پلتفرم‌های معاملاتی موظفند برای ارائه چنین سرویسی، تاییدیه لازم را دریافت کنند.

مزایای خرید صندوق‌های بورسی در مزدکس

به طور خلاصه مهمترین مزایای خرید صندوق‌های بورسی مزدکس عبارتند از:

  • امکان معامله ۲۴/۷ بدون دامنه نوسان
  • تسویه حساب آنی
  • بستری شفاف، ایمن و غیرقابل دستکاری
  • تحت نظارت قانون‌گذاران و کاملاً قانونمند
  • امکان وثیقه‌گذاری جهت اخذ اعتبار

پلتفرم ایرانی مزدکس با اتکا به دانش و تجربه تیم حرفه‌ای خود توانسته همگام با تحولات جهانی حرکت کند و قابلیت‌های جذابی مثل معامله ۲۴/۷ و دریافت وجه فوری، صندوق‌های بورسی را به کاربران خود عرضه کند. امید است این نوآوری باعث دسترس‌پذیری ، جذب نقدینگی و در نتیجه گسترش بازار سرمایه در ایران گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.