جایگاه سوم مبلغ تراکنش اینترنتی سپهر با رشد 4.58 درصدی در سهم بازار ipg

رتبه نخست رشد در سه شاخص سهم مبلغ از تراکنشهای ابزار اینترنتی، سهم مبلغ از تراکنش‌های خرید و سهم از ابزار اینترنتی تراکنش‌دار در دی ماه 1402 به شرکت پرداخت الکترونیک سپهر رسید.

داود قربانی، مدیر بازاریابی شرکت پرداخت الکترونیک سپهر گفت: طبق گزارش اقتصادی شاپرک، این شرکت در دی ماه امسال ضمن ورود به کانال 7 درصدی از سهم بازار مبلغ تراکنش با 1.38 درصد افزایش توانست در شاخص­ سهم مبلغ از تراکنش­‌های ابزار اینترنتی با رشد 4.58 درصدی نسبت به آذر ماه به عدد 17.27 درصد معادل 38.8 همت برسد و بار دیگر بالاترین میزان رشد در این شاخص را بین سایر شرکتهای پرداخت به خود اختصاص دهد و با یک رتبه ارتقا، جایگاه سوم را مجددا تصاحب کند.

او در ادامه افزود: رشد سپهر طی یک سال اخیر در صنعت پرداخت مستمر بوده و با حفظ این روند موفق شده در دی ماه بالاترین رشد در سهم ابزار اینترنتی تراکنش‌دار به میزان 10.44 درصد را نیز کسب کند.

قربانی در پایان گفت: تحقق اهداف یکساله و دستاوردهای قابل توجه سپهر ماحصل هماهنگی کارکنان و بهبود سطح فنی و زیر ساخت‌های فناوری اطلاعات در اجرای برنامه عملیاتی بوده و در سال آتی نیز روند توسعه ادامه دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.