نسخه جدید موبایلت عرضه شد

نسخه جدید اپلیکیشن «موبایلت» با دو تغییر مهم در دسترس هموطنان قرار گرفت.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک سامان، از این پس دارندگان کارت‌های 23 بانک کشور می‌توانند با استفاده از «موبایلت» نسبت به انتقال وجه به تمام کارت‌های بانکی کشور اقدام کنند.

 

براساس این گزارش، از این پس کارت‌به‌کارت از مبدا بانک‌های ملی ایران، ملت، رفاه کارگران، تجارت، پارسیان، سامان، پاسارگاد، اقتصادنوین، انصار، شهر، رسالت، دی، قوامین، سرمایه، ایران‌زمین، پست‌بانک، حکمت‌ایرانیان، خاورمیانه، آینده و صنعت‌ومعدن و موسسات اعتباری ملل، نور و توسعه به تمام کارت‌های شتابی ازطریق اپلیکیشن «موبایلت» امکان‌پذیر است.

 

سقف انتقال وجه برای کارت‌های بانک سامان 30 میلیون ریال و کارت‌های غیرسامانی براساس ضوابط بانک مرکزی 10 میلیون ریال در شبانه‌روز است.

 

این گزارش حاکی است، در آخرین به‌روزرسانی موبایلت، ضمن بهبود تجربه کاربری، صفحه نخست جدیدی در اختیار مشتریان قرار داده است. همچنین تغییرات صفحه داشبورد به‌گونه‌ای است که ازاین‌پس دارندگان حساب‌های بانک سامان می‌توانند گزارش‌های دقیق‌تری را از حساب‌های خود مشاهده کنند.

 

این گزارش می‎افزاید، موبایلت دارای نسخه‌های سازگار با سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید است و علاقه‌مندان برای دانلود این اپلیکیشن کافی است به منوی موبایلت در وب‌سایت بانک سامان مراجعه کنند.

 

هموطنان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و سایر خدمات بانک سامان می‌توانند با مرکز سامان ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرند یا به شعب بانک در سراسر کشور مراجعه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.