حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد از استارت‌آپ‌ها و فین‌تک‌ها در نمایشگاه تراکنش 2018

شرکت پرداخت الکترونیک سداد با هدف حمایت از ایده‌های خلاقانه حامی انحصاری بخش استارت‌آپ‌ها و فین‌تک‌ها در نمایشگاه تراکنش ایران 2018 ‌است.

عصر بانک؛جشنواره استارت‌آپی شهر هوشمند و جشنواره بزرگ فین‌تک ایران، دو بخش نمایشگاه 2018 است که شرکت پرداخت الکترونیک سداد حامی انحصاری آن است.

 

بخش جشنواره استارت‌‌آپی شهر هوشمند با حضور فعالان استارت‌آپی و مدیران شهری، فرصتی برای نوآوران فراهم می‌کند تا راه‌حل‌ها و راهکارهای خود را برای هوشمندسازی شهرها ارائه کنند. در این رویداد شهرداران کلان‌شهرها حضور دارند تا مشکلات خود را بیان و جوانان نخبه را به ارائه راه‌حل برای این مشکلات دعوت کنند. 

بخش جشنواره بزرگ فین‌تک ایران با حضور تمامی استارتاپ‌های فین‌تکی و اضلاع دیگر این حوزه از قبیل مراکز قانون‌گذاری و نظارت، مراکز شتاب‌دهنده و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر(VC) برگزار می‌شود. در این بخش استارت‌آپ‌ها در حضور داوران، ایده‌های خود را معرفی می‌کنند و در پایان داوران به گروه‌های برگزیده جوایزی اهدا می‌کنند.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد بنا دارد با حمایت از رویدادهای استارت‌آپی و فین‌تکی مشوق ایجاد کسب‌وکارهای جدید باشد و بر همین اساس، در آینده نیز از مسابقه‌ها و رویدادهای استارت‌آپی حمایت خواهدکرد.

 

نمایشگاه تراکنش ایران از 22 تا 24 آبان‌ماه سال جاری در بوستان گفتگو با حضور بانک‌ها، پی‌اس‌پی‌ها، شرکت‌های فناوری و استارت‌آپ‌ها برگزار می‌شود. این نمایشگاه با موضوع «اکوسیستم بانکداری و پرداخت دیجیتــال» شامل سمینارها، نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی و همچنین جشنواره‌ها و تریبون آزاد است. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.