30 استارتاپ با حمایت شرکت خدمات انفورماتیک در همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت حضور یافتند

رئیس گروه بازاریابی و مهندسی فروش شرکت خدمات انفورماتیک با اشاره به میزبانی 30 تیم استارتاپی در همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، مهمترین معیارهای ارزیابی این تیمها را نوآوری، تطابق با نیاز بازار، امنیت و پتانسیل درآمدزایی عنوان کرد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک؛علیرضا میرزائی برزی  در حاشیه دومین روز برگزاری هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت گفت: تقریبا در اوایل آذرماه 96 بود که طرح های پیشنهادی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی به عنوان متولی همایش بانکداری الکترونیک و نظامهای پرداخت در اختیار ما قرار گرفت.

 

رئیس گروه بازاریابی و مهندسی فروش شرکت خدمات انفورماتیک گفت: امسال پیشنهاد شد بخش جدیدی را در حوزه استارت آپ های مالی به این همایش اضافه کنیم. از آنجاییکه یکی از استراتژیهای شرکت خدمات انفورماتیک پیشگامی در صنعت با نوآوری و حمایت از فین تکها است؛ تصمیم بر این شد که با حمایت شرکت این بخش برای اولین با به رویداد اضافه شود. در ادامه عنوان “نواندیشان فناوری‌های مالی” را برای این بخش انتخاب کردیم.

 

میرزائی برزی در ادامه با بیان اینکه زمان بسیار محدودی جهت سازماندهی امور در اختیار داشتیم؛ افزود: در ابتدا تلاش شد تا کمیته‌های اجرایی و علمی را داخل شرکت شکل دهیم و سپس با انتشار یک فراخوان در رسانه ها از همه استارت آپها دعوت کردیم تا در پرتال طراحی شده؛ ثبت نام نمایند.

 

وی افزود: برای این منظور سه گروه را مشخص کردیم که شامل “صاحبان ایده”، “طرح‌های کسب و کارها و MVP” و در نهایت “طرحهای تجاری سازی در قالب شرکت های نوپا” بود.

 

رئیس گروه بازاریابی و مهندسی فروش شرکت خدمات انفورماتیک ادامه داد: حدود 70 طرح به دست ما رسید که پس از پالایش اولیه؛ در نهایت 63 طرح برای شرکت در ارزیابی ها انتخاب شدند. با توجه به محدودیتهایی که در خصوص فضای نمایشگاهی داشتیم؛ قرار بر این شد که تنها 30 تیم در سه گروه 10 تایی مجوز حضور در بخش نمایشگاهی را دریافت دارند.

 

وی در عین حال بیان کرد: خوشبختانه با تلاشهایی که انجام شد توانستیم این تیمها را طی مهلت مقرر ارزیابی کنیم. از مهمترین معیارهای ارزیابی این تیمها می‌توان به نوآوری، تطابق با نیاز بازار، امنیت و درآمدزایی اشاره کرد.

 

وی در پایان گفت: در نظر داریم تا با دعوت از تمامی تیم‌های حاضر در بخش نمایشگاهی در داخل شرکت خدمات؛ فضای مناسب‌تری را برای ارائه طرح های منتخب و متعاقب آن برنامه‌های پیش رو فراهم آوریم. جا دارد از تمامی دست اندرکاران در کمیته های علمی و اجرایی شرکت خدمات انفورماتیک که با تلاشهای بی وقفه تحقق این رویداد ارزشمند را میسر نمودند؛ تشکر نمایم.

 

گفتنی است؛ در پایان همایش دو روزه، سه تیم برتر هر گروه بر اساس ارزیابی های اولیه در درون شرکت و نهایتأ داوری های نهایی که در محل  نمایشگاه صورت گرفت؛ انتخاب و با اهدای جوایزی از ایشان تقدیر بعمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.