درآمد 20 برابری همراه اول از فروش دیتا

مدیرعامل سابق همراه اول با تقدیر از همکاران خود در این اپراتور به ارائه آمارهایی از عملکرد 12 ساله خود در این مجموعه پرداخت.

عصر بانک؛به گزارش ایسنا، وحید صدوقی – مدیرعامل سابق همراه اول – امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران شرکت مخابرات ایران با بیان این‌ که در 1231 شهر کشور شبکه 4G راه‌اندازی شده است، گفت: طی چهار سال گذشته چیزی حدود 20 هزار سایت راه‌اندازی شد که تقریبا بسیاری از رکوردها را شکست. غیر از چین، همراه اول اولین اپراتور در زمینه راه‌اندازی سایت‌ها است.

 

وی با تقدیر از تلاش‌های همکاران خود در طول دوره ریاست 12 ساله خود در اپراتور همراه اول، ادامه داد: اگر آمار فاز 6 و 7 برنامه پنجم توسعه را نگاه کنید ما 59 هزار سایت را راه‌اندازی کرده‌ایم. امروز ما در تمامی نقاط کشور ارائه خدمات نسل 2 و 4 اینترنت را داریم.

 

مدیرعامل سابق همراه اول با بیان این‌که میانگین عمر تجهیزات شبکه همراه اول دو تا سه سال است، گفت: در چهار سال گذشته حدود 1400 ترا در دیتا رشد داشته‌ایم که از این نظر در کشور مقام اول را داریم و علی‌رغم رشد 1000 برابری ترا، درآمد ما 20 برابر شده است.

 

صدوقی با بیان این‌که در این چند سال درآمد ما هر سال در حوزه دیتاها دو برابر شده است، اظهار کرد: امسال نیز احتمالا 3600 میلیارد تومان درآمد در بخش دیتا خواهیم داشت. در حال حاضر همچنین 93.5 میلیون سیم‌کارت همراه اول واگذار شده است، که از این تعداد 50 میلیون سم کارت فعال است. این آمار در حالی است که در سال 1384 تنها 8.5 میلیون سیم‌کارت رجیستر شده بود.

 

وی با بیان این‌که در حال حاضر در همراه اول حدود 1700 کارمند داریم، اظهار کرد: اینها بزرگترین سرمایه همراه اول هستند. اگر همراه اول تا حالا توانسته موفق باشد فقط و فقط به خاطر همت و تعلق خاطر این نیروی انسانی فعال بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.