سیر صعودی تراکنش‌های پرداخت الکترونیک سامان ادامه دارد

تراکنش‌های شرکت پرداخت الکترونیک سامان در هر سه ابزار پذیرش کارتخوان، درگاه اینترنتی و پرداخت موبایلی در آبان ماه نیز، سیر صعودی خود را ادامه داده است.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، بر اساس آخرین گزارش اقتصادی شاپرک، تراکنش‌های این شرکت در تمامی ابزارهای پذیرش شامل کارتخوان، درگاه اینترنتی و پرداخت با تلفن همراه در آبان ماه سال جاری، در مقایسه با مهر ماه، با رشد مواجه بوده است.

 

این گزارش می‌افزاید در آبان ماه سال جاری، سپ با بیشترین میزان رشد در سهم تراکنش‌های کارتخوان و پرداخت با تلفن همراه را در میان 12 شرکت PSP روبرو بوده است. همچنین در تراکنش‌های اینترنتی نیز، مانند چند ماه گذشته، سپ با در اختیار داشتن بیش از 30% سهم بازار، پیشتاز این عرصه است.

 

گفتنی است در شاخص کارتخوان فعال سیستمی نیز، سپ با بیشترین بهبود در مقایسه با سایر شرکت‌ها، در میان 3 رتبه برتر این حوزه قرار گرفته است که بیانگر جایابی مناسب‌تر این شرکت در توزیع کارتخوان‌های فروشگاهی برای جذب تراکنش‌هاست.

 

شایان ذکر است در میان تمام شرکت‌های ارائه کننده خدمات پرداخت الکترونیک، سپ همچنان تنها شرکتی است که با نگاهی آینده‌نگر، از سهم بازاری متوازن در هر 3 ابزار پذیرش اصلی (کارتخوان، اینترنت و موبایل)، برخوردار است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.