سومین جشنواره سپرده‌های قرض‌الحسنه پس انداز بانک آینده

سومین دوره جشنواره سپرده های قرض الحسنه پس انداز، از تاریخ 01/07/1395 آغاز شده و تا تاریخ 31/06/1396، ادامه خواهد داشت. بدین ترتیب، آخرین مهلت افتتاح حساب برای شرکت در قرعه کشی این دوره از جشنواره حساب های قرض الحسنه تا پایان شهریور ماه سال جاری است.

عصر بانک؛بانک آینده، به منظور اشاعه سنت نیکوی قرض الحسنه، «سومین جشنواره سپرده های قرض الحسنه پس انداز» را آغاز نموده تا ضمن هدایت وجوه قرض الحسنه جمع آوری شده به انجام فعالیت های خیری نظیر: وام ازدواج، وام درمان بیماری، وام اشتغالزایی و تولید، وام تامین و تعمیر مسکن به ویژه در مناطق روستایی و محروم، کمک هزینه تحصیلی، ضروری و معیشتی؛ به نحو شایسته، پاسخگوی نیات خداپسندانه سپرده گذاران علاقه مند به مشارکت در احیای ارزش های این فرهنگ اصیل باشد.

 

سومین دوره  جشنواره سپرده های  قرض الحسنه پس انداز، از تاریخ  01/07/1395 آغاز شده و تا تاریخ  31/06/1396، ادامه خواهد داشت. بدین ترتیب، آخرین مهلت افتتاح حساب برای شرکت در قرعه کشی این دوره از جشنواره حساب های قرض الحسنه تا پایان شهریور ماه سال جاری است.

 

شایان ذکر است؛ جوایز این دوره شامل: ده (10) کمک هزینه خرید مسکن هر کدام با ارزش یک (1) میلیارد ریال، پنجاه (50) دستگاه خودرو رنو ساندرو (تولید داخل)، دویست (200) کمک هزینه خرید صنایع دستی و هزاران جایزه نقدی دیگر است.

حداقل موجودی یک (1) میلیون ریال، جهت افتتاح حساب و مفتوح بودن و حفظ حداقل موجودی و با تجمیع امتیاز  به ازای هر یکصد هزار ریال در هر  روز یک امتیاز، برای سپرده گذاری  در طول  دوره، از شرایط حضور در این جشنواره است.

گفتنی است؛ دومین دوره جشنواره حساب های قرضالحسنه نیز در سال گذشته اجرا و جوایزی نظیر: 95 دستگاه خودروی پژو پارس، 195 عدد کارت هدیه سه میلیون ریالی (کمک هزینه خرید صنایع دستی) و ده ها کمک هدیه نقدی بود که به 34.003 نفر از سپرده گذاران حسابهای قرض الحسنه، اهدا گردید.

  قرعه کشی جوایزه ویژه جشنواره «تپش در هر تراکنش»، در بانک آینده، انجام شد
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.